Aktywne wakacje nad Bałtykiem – letnie obozy dla dzieci i młodzieży

wakacje
.

Odpowiednia dawka pozytywnej energii każdego dnia sprawi, że na twarzy każdego dziecka pojawi się radosny uśmiech. Podczas wakacji w grupie rówieśników dzieci wspaniale się rozwijają, nawiązują nowe znajomości, budują relacje z innymi, uczą się tolerancji i współdziałania w grupie. Wyjazd na letni obóz to dobry sposób na to, aby pozbyć się nieśmiałości, nauczyć samodzielności i wspaniale spędzić wakacje.

Różne zajęcia tematyczne nad Bałtykiem

Organizator wakacyjnych obozów w ośrodku Jantar nad Bałtykiem przygotował bogatą ofertę wyjazdów kolonijnych dla dzieci i młodzieży. Pełna oferta znajduje się na stronie internetowej https://camport.pl. Zanim zapiszemy dziecko na obóz, najpierw ustalmy z nim jakie zajęcia odpowiadają mi najbardziej i wybierzmy odpowiednią sekcję. Do wyboru mamy  rozmaite zajęcia tematyczne, m.in. różnorodne zajęcia fitness,  Crazy laboratory pełne niezwykłych eksperymentów, propozycja dla prawdziwych twardzieli, czyli survival z noclegami pod namiotami, wydział detektywistyczny, warsztaty teatralne prowadzone przez doświadczonego pedagoga i jednocześnie aktora, obóz stworzony specjalnie dla dziewczyn z zajęciami artystycznymi połączonymi ze sztuką nauki makijażu i biżuterii, obóz konny oraz wiele innych.

Obozowy Survival, czyli propozycja nie do odrzucenia dla odważnych

Niezwykły, wielobarwny świat dla zuchwałych – to propozycja spędzenia kilkunastu dni w grupie innych odważnych osób z noclegami na łonie natury. Do głównych atrakcji tego obozu należą różne zajęcia survivalowe, które uczą współpracy, zręczności i radzenia sobie w niecodziennych sytuacjach. Przypominają wyjazdy harcerskie na rajdy z zakładaniem bazy obozowej, rozpalaniem ogniska i nocami spędzonymi w 10-osobowych namiotach tzw. kanadyjkach. Poza tym uczestnicy tego obozu korzystają ze stołówki oraz łazienek dostępnych na terenie ośrodka.

Obóz Fit Odchudzanie, czyli połączenie przyjemnego z pożytecznym

Dzięki zajęciom fitness można nie tylko poprawić kondycję fizyczną, ale także zbudować piękną sylwetkę będąc codziennie w doskonałym humorze.  Każda aktywność fizyczna – zarówno bieganie, jak również taniec, pływanie, gra w piłkę nożną czy siatkówkę oraz zajęcia fitness – sprawia, że czujemy się pewniejsi siebie i szczęśliwsi. Podczas wysiłku fizycznego wydzielają się endorfiny, hormony szczęścia, odpowiedzialne za radosny nastrój każdego dnia. Dlatego zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu, w sprzyjającym zdrowiu nadmorskim mikroklimacie to świetna propozycja dla każdej nastolatki i nastolatka. Uczestnicy letniego obozu fitness mogą skorzystać z licznych atrakcji zapewnionych przez organizatora obozu. Należą do nich między innymi codzienne ćwiczenia, marszobiegi, pływanie, wyścigi kulami waterball,  ekscytujące zajęcia taneczne zumba i inne.

Wakacje w siodle – nauka i doskonalenie jazdy konnej

Obóz konny to znakomita okazja do doskonalenia umiejętności jazdy konnej w grupie rówieśników. Taki wypoczynek będzie prawdziwą gratką dla miłośników konnych przejażdżek w plenerze oraz codziennego obcowania ze swoimi ulubionymi zwierzętami. Pasjonaci jeździectwa nie wyobrażają sobie lepszego sposobu na relaks niż na końskim grzbiecie. Dlatego warto skorzystać z okazji i zapisać dziecko na ten obóz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 + 4 =