Czym kierować się przy wyborze damskiego zegarka?

Czym kierować się przy wyborze damskiego zegarka?
.

Zegarek stanowi jeden z niezbędnych dodatków nowoczesnej kobiety. Telefon nie jest zbyt wygodny przy sprawdzaniu godziny, na zegarku można zrobić to szybciej i łatwiej. Wybierając odpowiedni zegarek nie warto jest kupować taniego modelu, który rozpadnie się przy pierwszym kontakcie z twardą powierzchnią albo przestanie działać po zamoczeniu. Szczególnie z racji tego, że zegarek to nie para kolczyków, którą zakłada się od święta, ale akcesorium, które towarzyszy nam na co dzień.

Przy wyborze warto jest zwracać uwagę na:

  • Klasyczny wygląd. Uniwersalna jest okrągła, jasna tarcza oraz bransoleta.
  • Szafirowe szkiełko. Charakteryzuje się wysoką odpornością na zarysowania.
  • Wodoszczelność. Dzięki temu będziemy mogli bez problemu nałożyć zegarek na basen oraz myć w nim ręce.
  • Mechanizm automatyczny. Nie jest to obowiązkowy wymóg. Zegarki takie nie wymagają jednak do funkcjonowania baterii. Wskazówka sekundowa elegancko płynie.

Wszystkie te kryteria spełniają dwa poniższe zegarki Tissot:

zegarek 1

Delikatny klasyczny zegarek z białym skórzanym paskiem. Skórzany pasek nie ociera naszej skóry, nie powoduje, ani alergii, ani podrażnień. Koperta wykonana jest z najwyższej jakości stali chirurgicznej, która jest materiałem wyjątkowo odpornym na uszkodzenia. Dzięki temu zegarek przez długi okres powinien wyglądać jak nowy. Model jest elegancki. Koperta zawiera wprawdzie kilka rzędów brylancików, są one jednak na tyle dyskretne, że nie rzucają się w oczy. Wodoszczelność sprawia, że zegarek nie jest zarezerwowany jedynie na wieczór.

zegarek 2

Zegarek z wyjątkowo czytelną tarczą oraz stalową bransoletą. Wysoki stopień wodoszczelności sprawi, że nie będzie konieczne zdejmowanie go pod prysznicem ani na basenie. Styl zegarka jest minimalistyczny, nieco męski. Sprawia to jednak, że jest wszechstronny. Będzie można dopasować go zarówno do sportowych ubrań jak i do klasycznych stylizacji.

Nie zapominajmy również, że oprócz praktycznej roli zegarek pełni również pełni również funkcję estetyczną. Oprócz zalet mechanizmu przy wyborze kierujmy się swoim gustem. Jest to wszakże zakup na wiele lat, tak więc model powinien nam się podobać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

65 − = 62