Czym obsypać Młodą Parę po wyjściu z kościoła?

balony
.

Obsypywanie ryżem świeżo upieczonego małżeństwa jest zwyczajem głęboko zakorzenionym w ślubnej tradycji, jednak nie każda Panna Młoda życzy sobie być obrzucaną jedzeniem. Na szczęście rynek ślubny oferuje wiele alternatyw dla ryżu: balony, konfetti na wesele, płatki kwiatów, bańki mydlane, a nawet żywe motyle.

Armaty ślubne

Dzięki migoczącemu deszczowi konfetti uzyskasz spektakularny efekt podczas wychodzenia Pary Młodej z kościoła, w trakcie pierwszego tańca, krojenia tortu czy podczas sesji zdjęciowej. Można wybierać pomiędzy konfetti na wesele wystrzeliwanym ze specjalnych tub, albo zapakowanym w papierowe rożki do samodzielnego obrzucania młodego małżeństwa. Ale to nie wszystko – konfetti na wesele jest również dostępne we wszystkich kolorach tęczy, a ilość najróżniejszych kształtów potrafi przyprawić o zawrót głowy!

Bańki mydlane

Zamiana ryżu na bańki mydlane nie tylko zapewni magiczną oprawę Pary Młodej przy wyjściu z kościoła, ale będzie również wspaniałą atrakcją dla małych i dużych gości weselnych. Wystarczy wcześniej rozdać wszystkim śliczne flakoniki w kształcie łabędzi, butelek szampana lub serduszek, a potem zaprosić do wspólnego… dmuchania! Unoszące się w powietrzu bańki mydlane zagwarantują niezapomniany widok oraz wprost magiczne zdjęcia!

Balonowe szaleństwo

W ostatnich latach balony zaczęły „wychodzić” z sal weselnych. Nadal są dobrym pomysłem na dekoracje, ale równie zachwycająco sprawdzają się jako symbole szczęścia. Sklepy dają nam do wyboru balony w kształcie serc lub tradycyjnie okrąglutkie, w dowolnym kolorze jaki tylko wymarzy sobie Para Młoda. Wypełnione helem balony mogą zostać wypuszczone przez gości, albo zamknięte w ozdobnym pudełku. W obu przypadkach na zebranych będzie czekał zapierający dech w piersiach pokaz, gdy setki balonów wzlecą ku niebu.

Uskrzydlone piękno

Koszt pojedynczego motyla to już kilkanaście złotych w zależności od gatunku, a minimalna ilość zamówienia zaczyna się od 400 sztuk, po nawet 1000. Hodowcy podkreślają, że taka atrakcja jest dostępna wyłącznie w przypadku ślubów organizowanych na terenach pozamiejskich. Musimy pamiętać, że motyle nie są byle ozdobami, a żywymi stworzeniami, więc po godzinach spędzonych w ciasnych pudełkach należy zadbać o wypuszczenie ich w otoczeniu zieleni. W zamian odwdzięczą się feerią bajecznych kolorów, kiedy trzepocząc skrzydłami będą przelatywać nad Parą Młodą i zebranymi gośćmi.

Artykuł powstał we współpracy z http://partybudziki.pl/pol_m_DEKORACJE-SALI_Konfetti-193.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 34 = 36