Czym wyróżniają się dezodoranty Garnier?

Czym wyróżniają się dezodoranty Garnier?
.

W sprayu, wersji roll-on, sztyfcie, duże, małe, kolorowe, o tysiącach zapachów – kosmetyków do walki z potem znajdziemy całe mnóstwo. Ich ilość może przyprawić o zawrót głowy. Warto więc stawiać na sprawdzone, cenione marki. Dezodoranty Garnier dają pewność, że przez wiele godzin problem potu nie będzie nas dotyczył.

Dezodoranty Garnier są od dawna dostępne na kosmetycznym rynku. To doświadczenie oraz unikatowe formuły opracowane przez ekspertów pozwalają oferować konsumentom produkty najwyższej jakości, jeśli chodzi o walkę z potem i związanymi z nim problemami w postaci mokrych plam na ubraniach czy nieprzyjemnego zapachu.

Cechy dobrego dezodorantu

Wiele kosmetyków towarzyszy nam każdego dnia. Dezodorant to podstawowy specyfik do walki z potem. Sięgamy po niego niemalże codziennie, dlatego musi do nas pasować. Dotyczy to nie tylko zapachu, chociaż w dużej mierze też. Dezodoranty Garnier działają przez długi czas – nie tylko maskują zapach potu, ale również mają właściwości antybakteryjne.

Dezodorant w sprayu czy wersji roll-on?

Praktycznie wszystkie dezodoranty Garnier znajdziemy w różnych wariantach. Osoby, które potrzebują niewielkich rozmiarów kosmetyku – powinny postawić na wersję roll-on, czyli dezodorant w tzw. kulce. Z kolei w przypadku, gdy być może będziemy się z kimś dzielić, udostępniać komuś nasz preparat – najlepiej wybrać ten w sprayu, który nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą w przeciwieństwie do kulki, którą pocieramy o skórę (udostępniając go, narażamy się na przenoszenie bakterii).

Dezodoranty Garnier działają na wielu płaszczyznach

Wybierając dezodorant, warto stawiać na taki, który spełnia kilka funkcji jednocześnie. Przeglądając dezodoranty Garnier, można dostrzec wiele takich propozycji. Przedstawiamy kilka z nich, które z pewnością są godne uwagi.

Na pewno warto przyjrzeć się bliżej dezodorantom Garnier Active Dry. Jest to bowiem pierwsza gama dezodorantów tej marki, która została wzbogacona o ultraabsorbujący minerał pochodzenia wulkanicznego. Znajdziemy tu wersję NEO – suchego sprayu lub suchego kremu. To niewątpliwa nowość i, jak można się spodziewać, przyszły kosmetyczny hit. Preparat nie pozostawia mokrej plamy pod pachami, więc bluzkę można nałożyć już po aplikacji. Podobnie rzecz ma się wówczas, gdy sięgniemy po taki sam dezodorant w wersji suchego kremu. Oprócz oryginalnej, natychmiastowej aplikacji trzeba docenić długość działania produktu oraz jego delikatny zapach. Zawarty w nim pantenol łagodzi i pielęgnuje nawet bardzo wrażliwą skórę.

Osobom aktywnym polecamy zaś dezodoranty Garnier Pure Active. To doskonała opcja dla osób zmagających się z intensywnym poceniem. Starannie opracowana formuła wzbogacona o olejek herbaciany skutecznie zapobiega namnażaniu się bakterii.  Można też zapomnieć o mokrych plamach i nieprzyjemnym zapachu. Kosmetyk ten świetnie sprawdzi się nawet w nagłych, stresujących sytuacjach, dając poczucie pełnego komfortu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 2