Domki nad morzem w Jantarze – jak wybrać najlepsze?

jantar plaża
.

Wakacje nad morzem to nieodparte marzenie każdego z nas. Miejscowości przybrzeżne są gęsto oblegane co roku, nawet deszcz nie jest w stanie odstraszyć amatorów do przyjścia na plażę i popatrzeć na wzburzone morze podczas sztormu. Ale najprzyjemniej jednak jest wówczas, gdy pogoda jest słoneczna. Przecież chcemy wykorzystać okres wakacyjny na to, bu wrócić do domu opalonym, z możliwością pochwalenia się: – Tak, pływałem w słonej wodzie, wylegiwałem się na gorącej plaży, było cudownie!

Jantar i sielanka

Jest nad polskim morzem miejscowość usytuowana tuż przy tafli słonej wody. Nosi piękną nazwę bursztynu. Małe miasteczko z gościnnymi mieszkańcami. Można zakotwiczyć w hotelu na czas wakacji, ale dużo przyjemniej spędzimy czas w domku, który daje komfort intymności. Wjeżdżając do Jantaru powitają Cię banery i małe tabliczki informujące o wolnych pokojach. Są bezpośrednio przy danej posesji. Od razu jest widoczna struktura domu i jego architektura wokoło. Masz możliwość przyjrzenia się i wybrania najbardziej Tobie odpowiadającego budynku, w którym chciałbyś zamieszkać podczas urlopu.

Plaża w Jantarze

Kto lubi odosobnienie, ma w Jantarze to zapewnione. Każdy domek ma pokój z łazienką wyłącznie dla Ciebie. Wygodne łóżko, kolorowa pościel, prysznic i toaleta- aspekty wysoko cenione przez turystów o co dbają właściciele domków przeznaczonych dla gości. W każdym pokoju jest parawan, który możesz zabrać na plażę, byś mógł się nim osłonić przed wiatrem.

Do plaży naprawdę niedaleko, możesz samochód zostawić na posesji, wziąć bagaż na plecy i przejść się krótką ulicą prosto do złotego piasku, który skrzypi pod nogami. Nie poczujesz tego na plaży przy rzece. Nie ma żadnych przeszkód, by podjechać samochodem prawie pod samą plażę, gdybyś jednak wolał nie dźwigać bagażu.

Domek w Jantarze jaki chcesz

Jeśli szukasz domku, w którym chcesz być sam, wyłącznie tylko ze swoją rodziną, z kilkoma pokojami, znajdziesz taki bez problemu. Jeśli nie przeszkadza Ci sąsiedztwo za ścianą- możesz zakotwiczyć w domu jednopiętrowym i wybrać, czy chcesz przebywać na parterze, czy piętrze. A jeśli marzy Ci się pokój hotelowy- też taki w Jantarze znajdziesz. Jest ich dużo, pomimo małej miejscowości.

Jezioro i Jantar?

A co powiesz na to, gdy usłyszysz, że oprócz morza jest jezioro i mógłbyś nawet tam nie rozstawać się ze swoim hobby i móc trochę powędkować? Znajdź domki nad morzem w Jantarze, rodzinę wyślij na plażę a sam rozłóż swoje wędki, krzesełko przy jeziorze i oddaj się błogostanowi, który uwielbiasz. Odpoczynek w stu procentach dla łaknących słońca, morza, złotej plaży oraz zapalonych wędkarzy. Domek, Jantar i cudowny wypoczynek, o którym marzysz przez cały rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 54 = 61