Dubatti – jakość spotyka się z designem

wóżek
.

Marka Dubatti to holenderski producent wózków dla dzieci, który stawia na nowoczesne rozwiązania i klasyczne kolory. Jakość wykonania produktów i ich stylistyka sprawiają, że firma ta zyskuje na całym świecie coraz większe grono entuzjastów.

Niezwykła wygoda użytkowania

Wózki dla maluchów spod znaku Dubatti charakteryzują się przede wszystkim bardzo prostą konstrukcją, która znacząco ułatwia ich użytkowanie. W ofercie producenta znajdziemy zarówno wózki głębokie dla niemowląt, jak i wózki spacerowe dla nieco starszych maluchów. Stelaże wózków Dubatti są lekkie i ważą niewiele ponad 9 kg. Co istotne, są bardzo proste w składaniu. Wystarczy jedną ręką pociągnąć za pasek nad koszykiem i już cały stelaż staje w pionie, na kółkach. Gondole ważą około 3,5 kg, zaś spacerówki około 3 kg. Waga kompletu stelaż+gondola to więc niespełna 13 kg z kołami terenowymi.

Montaż gondoli, siedziska spacerowego oraz fotelika samochodowego odbywa się podobnie jak w większości nowoczesnych wózków na klik i nie wymaga dużego nacisku. Co ważne, zarówno gondolę, jak i siedzisko spacerowe można ustawić na dwóch wysokościach, dzięki czemu wózek będzie wygodny zarówno dla niskich mam, jak i wysokich ojców.

Do bardzo wygodnych rozwiązań stosowanych w wózkach marki Dubatti zaliczyć należy także dobrze położony i łatwy w obsłudze hamulec nożny, zamykany na dwa magnesy pojemnik pod gondolą oraz trzypoziomowe ustawienie rączki. To ostatnie rozwiązanie świetnie sprawdza się, jeśli wózek ma być używany w małych przestrzeniach, ale przydaje się także podczas dłuższych spacerów. Zarówno gondolę, jak i siedzisko spacerowe można montować w dwóch kierunkach, zaś spacerówka ma aż cztery stopnie nachylenia i pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Przednie koła stelaży w wózkach Dubatti są obrotowe, ale można je również zablokować.

Dubatti w swoich wózkach dba o najwyższy komfort dziecka, zapewniając doskonałą cyrkulację powietrza w gondoli przez zastosowanie materiałów oddychających. Co więcej, w wyposażeniu gondoli jest materacyk, którego część pod głową dziecka jest dodatkowo pogrubiona, by nie trzeba było używać poduszki. Zawieszenie wózka posiada amortyzację, która umożliwia maluchowi sen nawet w sytuacji pokonywania przez wózek terenu o sporych nierównościach.

Minimalistyczny design

Patrząc na wózki Dubatti, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że są szyte na miarę. Wykorzystywane materiały i spokojna stylistyka sprawiają, że wózki są klasycznie eleganckie i pozbawione niepotrzebnych elementów. W kolorach wózków od Dubatti dominują gustowne brązy, spokojne zielenie, szarości i beże. Wykończenie rączki wykonane ze skóry może być koniakowe, czarne lub ciemnobrązowe, a rama stalowa, czarna lub biała. Dubatti to jedna z nielicznych marek, które oferują bardzo szykowne zupełnie czarne wózki.

W Polsce do popularnych miłośniczek marki Dubatti zaliczają się m.in. Weronika Rosati, Marta Żmuda Trzebiatowska, Magdalena Boczarska i Katarzyna Zielińska. Pod linkiem https://mamaija.pl/producenci/dubatti znajdą Państwo propozycje od marki Dubatti w atrakcyjnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 6 = 3