Dzień Chłopaka – jakim prezentem zaskoczyć ukochanego?

meżczyzna
.

O Dniu Chłopaka pamięta się rzadziej niż o Dniu Kobiet, a tradycja wręczania z tej okazji prezentów dopiero zaczyna się popularyzować. Nie ma usankcjonowanych tradycją setów upominkowych złożonych z kwiatów i bombonierki – tym lepiej, bo zamiast iść na łatwiznę, dziewczyny prześcigają się w kreatywnych pomysłach. Najlepsze z nich wcale nie wymagają wielogodzinnego buszowania po centrach handlowych….

Oryginalny prezent dla chłopaka: czego unikać i czym się kierować?

Zegarek, koszula, pasek do spodni, ulubiony kosmetyk – to pierwsze, co przychodzi do głowy, kiedy pomyśli się o czymś odpowiednim na każdą okazję. Takie uniwersalne podarki są dobre, na tzw. „czarną godzinę”, kiedy innych koncepcji brak, a 30 września jest już tuż, tuż. Niebanalnypomysł na prezent dla chłopaka to coś spersonalizowanego. Facet powinien wiedzieć, że włożyłaś trochę wysiłku w sprawienie mu niespodzianki. Lepiej więc szerokim łukiem omijaj sieciówki, a przed zakupami odpowiedzieć sobie na pytanie, z jakim typem osobowości masz do czynienia. W końcu co innego będzie interesowało mola książkowego, a co innego – aktywnego sportowca.

Gdzie szukać niezwykłych prezentów?

Poszukiwania warto rozpoczynać, mając już jakąś konkretną wizję – wtedy po prostu łatwiej jest poruszać się w całym gąszczu ofert. Dla niezdecydowanych i zagubionych najlepszą pomocą jest Internet, który dostarcza narzędzi do szybkiego reaserchu. Na przykład portal Prezenty Marzeń ma zakładkę „dla niego”, gdzie znajdziesz szereg inspiracji pomocnych w obmyślaniu niespodzianki dla faceta. Niespodzianki, a nie upominku, bo nie o zwykłe prezenty tu chodzi. Vouchery zaskakują dużo bardziej niż gadżety, zwłaszcza jeśli można dzięki nim przeżyć niezapomnianą przygodę. Ekstremalny skok na bungee, intelektualne zmagania w escape roomie, gra w paintball, karnet do parku trampolin, kurs squasha… – a to wszystko za tą samą cenę, co konwencjonalny podarunek. Mylisz się jednak, jeśli sądzisz, że vouchery to coś tylko dla szalonych ekstrawertyków. Istnieje też sporo opcji dla spokojnych chłopaków, np. zwiedzanie miasta w zabytkowym aucie czy różnego rodzaju kursy (fotografii, robienia sushi, przygotowywania drinków, nauki języka). Żeby wybór był łatwiejszy, pamiętaj, że receptą na trafny prezent jest jak najlepsze poznanie osoby, którą chcesz obdarować. Może warto zacząć baczniej się przyglądać zainteresowaniom ukochanego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 4