Fotel fryzjerski – jaki jest najlepszy?

krzesło
.

Fotel fryzjerski to jeden z podstawowych elementów wyposażenia salonu fryzjerskiego. Z pewnością najważniejszy, jeśli weźmiesz pod uwagę komfort klienta, który może niekiedy spędzić na nim nawet kilka godzin. Ważne jest więc to, by jego wybór był dobrze przemyślany, tym bardziej, że do salonu kupujesz zwykle kilka takich mebli.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Jeśli chcesz kupić najlepszy fotel fryzjerski, weź w pierwszej kolejności pod uwagę to, czy jest wygodny. Sprawdź, czy ma miękkie siedzisko i czy mebel ten jest pokryty skórą. Miękkie siedzisko zapewni klientowi relaks podczas gdy Ty lub twój pracownik będzie kreować wspaniałą fryzurę. Natomiast fakt, że fotel jest ze skóry ma bardzo duże znaczenie zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym. Taki mebel jest bardziej trwały, co ma duże znaczenie, jeśli codziennie strzyżesz co najmniej kilkunastu klientów.

Musisz także mieć na uwadze to, jak wygląda podstawa fotela. Powinna być ona solidna, najlepiej chromowana i o dość dużej powierzchni. Wtedy masz pewność, że fotel fryzjerski będzie w pełni stabilnie stać na podłodze. Jest to szczególnie ważne wtedy, gdy istnieje taka konieczność, by podwyższyć, bądź obniżyć siedzenie wraz klientem, który siedzi na fotelu.

Przy wyborze fotela fryzjerskiego warto również uwzględnić to, dla kogo ma być on przeznaczony, czy dla kobiety, dla mężczyzny, czy może dla dziecka. Jeśli nie masz dość miejsca w salonie na to, by kupować trzy różne fotele, najlepiej wybierz uniwersalny mebel. W ten sposób masz pewność, że będzie on wygodny dla każdego klienta, niezależnie od jego wieku, wzrostu, czy wagi.

Weź również pod uwagę to, czy fotel fryzjerski, który chcesz kupić, nie jest za ciężki. Musisz bowiem pamiętać o tym, że w ciągu dnia pracy będziesz go przesuwać wielokrotnie. Najlepiej więc, żeby mebel ten nie ważył więcej niż dziesięć kilogramów.

Pomimo tego, że najważniejsza jest praktyczna strona, nie zapomnij też o wyglądzie. Fotel fryzjerski nie tylko powinien się dobrze prezentować, ale również pasować do wystroju twojego salonu. Im bardziej będzie się komponować z pozostałymi elementami wyposażenia tym lepiej, gdyż zyska na tym całe wnętrze. Bardziej zaś zachęcająca aranżacja przekłada się na zadowolenie klienta z faktu, że wybrał właśnie twój salon fryzjerski.

Gdzie kupić fotel fryzjerski?

Jeśli już masz przygotowany i zaplanowany budżet na zakup fotela fryzjerskiego, warto zastanowić się nad tym, gdzie go kupić. Jest co najmniej kilka takich punktów, jeśli jednak chcesz mieć największy wybór, zdecyduj się na fotel fryzjerski z hurtowni fryzjerskiej.

Przekonasz się o tym, że w tym serwisie znajdziesz wyłącznie fotele fryzjerskie z najwyższej półki, które idealnie wpasują się w klimat i metraż twojego salonu fryzjerskiego. Są one precyzyjnie wykończone, najczęściej w stylu nowoczesnym, bardzo wygodne, solidne, a także w pełni stabilne z elegancką podstawą. Nie powinieneś mieć więc problemu z doborem najlepszego fotela fryzjerskiego do twojego salonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 7 =