Kamera z podglądem na żywo – idealne rozwiązanie dla pracujących rodziców

dziecko
.

Wychowanie dzieci to dla rodzica czas pełen radości. Jednak nawet przy najlepszej opiece, mogą pojawić się sytuacje niespodziewane. Pracujący rodzice często zmuszeni są zostawiać pociechy pod opieką osób obcych, a jak wiadomo nie wszyscy opiekunowie są godni zaufania. By wspomóc rodziców w codziennych obowiązkach i jak najlepszej ochronie potomków, sklep AlfaTronik dodał do swej oferty kamery z obrazem na żywo.

Urządzenia te dawno przestały być obiektami luksusowymi, a z ich niezaprzeczalnych zalet może skorzystać każdy. Kamery dają możliwość podglądu w dowolnym miejscu na świecie, monitoring w trybie rzeczywistym lub zapis na nośnikach pamięci. A jeśli zaistnieje taka potrzeba będą zupełnie niewidoczne dla otoczenia. Nowoczesne kamery z podglądem na żywo zamontować można praktycznie w każdym miejscu, a dzięki przystępności oprogramowania nawet laik spokojnie  porodzi sobie z ich obsługą.

Kamera bezprzewodowa z fonią i odbiornikiem – zawsze tam, gdzie nas nie ma

Bezprzewodowe kamery z obrazem na żywo będą dobrym rozwiązaniem, dla wszystkich  rodziców. Ze względu na pracę zawodową bądź też z innych powodów osobistych czasem niezbędne jest pozostawienie dzieci samych w domu, dlatego montaż kamer monitorujących może być bardzo przydatny. Nowoczesne urządzenia monitorujące  nagrywają dźwięki i obraz bez konieczności prowadzenia kabli pomiędzy kamerą a odbiornikiem. Sygnał przesyłany jest do rejestratora drogą radiową na odległość do 100 metrów. Dzięki łatwości ich montażu i obsługi ochrona dzieci jest jeszcze łatwiejsza. Jeśli w domu potrzebna będzie instalacja większej ilości kamer istnieje możliwość podłączenia aż czterech z nich do jednego rejestratora. Kamery bezprzewodowe z fonią są bardzo funkcjonalne i jak na urządzenia tego typu niedrogie, doskonale nadadzą się więc na pierwszą kamerę.

Kamuflaż idealny – czyli kamera ukryta w zasilaczu

Pozostawienie pociech z opiekunką to zdarzenie dość stresujące zarówno dla rodzica, jak i dziecka, a sam wybór bywa trudny, ponieważ każdy rodzic chce dla potomka jak najlepiej. By mieć pewność, że dziecko będzie bezpieczne pod opieką obcej osoby dobrze jest skorzystać z pomocy  kamery z podglądem na żywo.

Urządzenia monitorujące nie muszą być specjalnie instalowane na ścianach czy sufitach. Czasem wystarczy wpiąć je bezpośrednio w gniazdko. Doskonale nada się do tego kamera Full HD z rejestratorem ukrytym w zasilaczu sieciowym Lawmate PV-AC20HDWI. Urządzenie to dzięki zasilaniu bezpośrednio z sieci elektrycznej może pracować nieprzerwanie, bez nadzoru, przez długi czas. Ponadto nagrywanie, które odbywa się w jakości Full HD uruchamia się tylko, jeżeli czujnik zarejestruje ruch w pomieszczeniu. Kamera posiada pojemną kartę pamięci, pozwalającą na magazynowanie wielu godzin nagrań. Atutem urządzenia jest to, iż nagrywanie odbywa się w trybie ciągłym, a filmy z najstarszymi datami są automatycznie zastępowane nowymi. Nieocenioną zaletę tejże kamery, stanowi też fakt, że ma nieograniczony zasięg. Dzięki temu nawet przebywając na wakacjach lub w delegacji rodzice mogą z każdego miejsca na świecie zobaczyć co aktualnie robią ich pociechy. Kamera w formie zasilacza jest niewidoczna dla niepowołanych osób, może być więc pomocna również w sytuacjach wymagających dyskrecji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + 2 =