Klocki LEGO dla dziewczynek

klocki lego
.

Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach dzieci bawią się już tylko zabawkami elektronicznymi. Nic bardziej mylnego! Tradycyjne zabawki, choć w nieco uwspółcześnionej formie, wracają do łask, a doskonałym przykładem tego, są klocki LEGO, które uwielbiają chłopcy i dziewczynki na całym świecie. Tak, dobrze przeczytałaś – dziewczynki! Zawsze wydawało Ci się, że układanie klocków to domena małych rozrabiaków? Poniżej przedstawiamy kolekcje LEGO, które udowodnią Ci, że klocki to świetna zabawa nie tylko dla chłopców!

LEGO Duplo

Kolekcja Duplo to gratka dla najmłodszych. Tymi zestawami mogą się bawić już nawet roczne szkraby! Dzięki dużym, poręcznym i kolorowym elementom, możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie całkowicie bezpieczne! W Duplo znajdziesz dla swojej córeczki na przykład zestaw „Stadnina”, który zawiera figurkę babci i wnuczki, różową stadninę, konia, źrebaki i wiele różnych dodatków, które pozwolą się poczuć Twojej pociesze jak w ekskluzywnej stajni. Możesz też skusić się na „Bajkę o Śpiącej Królewnie” i „Domek do zabawy”.

LEGO Princess Disney

Kolekcja LEGO Princess Disney to ukłon duńskiej marki w stronę małych wielbicielek bajek spod znaku Walta Disneya. Kogo tu nie ma! Twoja córka będzie mogła wybierać spośród zestawów: „Zamek Kopciuszka”, „Sypialnia w pałacu Śpiącej Królewny”, „Podmorski pałac Arielki”, „Karoca z dyni”, które dostaniesz w http://salonklockow.pl/. W tej kolekcji znajdziesz też absolutny hit ostatnich sezonów – zestawy inspirowane przygodami Anny i Elsy z bajki „Kraina Lodu”!

LEGO Juniors

Twoja córka ma mniej niż 8 lat? W takim razie na pewno spodobają jej się zestawy z kolekcji LEGO Juniors. Która modnisia nie chciałaby przenieść się na plażę, na farmę z kucykiem albo do karety syrenki Arielki czy do pokoju ukochanego przez wiele pokoleń dziewcząt Kopciuszka? Tu małe wielbicielki klocków znajdą też „Różowe walizki”, zawierające w dwie minifigurki, kota, płot, drzewo i leżak, które umożliwią budowanie wymyślonego świata w każdym miejscu, i o każdej porze.

LEGO Friends

LEGO Friends to kolekcja stworzona z myślą o małych kobietkach! Chłopcy nie mają tu czego szukać! Dzięki LEGO Friends Twoja mała łobuziara będzie mogła przenieść się do „Domu Oliwii”, do „Baru z sokami Heartlake”, nad „Dzikie wodospady”, do „Centrum handlowego”, na „Zawody jeździeckie” czy do „Sklepu z prezentami”. Klocki z kolekcji LEGO Friends to przede wszystkim zabawa, ale nie w pojedynkę. Każda przecież chciałaby przenieść się na sawannę czy na spływ kajakowy z ukochanymi przyjaciółekami!

LEGO Elves

Twojej córce daleko do wielbicielki księżniczek czy różowych sukieneczek? Zdecydowanie bardziej interesują ją bajkowe wróżki, elfy czy leśne stworki? W takim razie na pewno spodobają się jej zestawy z LEGO Elves, kolekcji, która powstała z inspiracji właśnie takimi bohaterkami! Przecież szkoła smoków, zamek w chmurach czy kryjówka elfów są bardziej pasjonujące niż budowanie cukierkowych zamków i rozczesywanie królewnie włosów, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 9 = 10