Ile kosztuje impreza urodzinowa dziecka?

prezenty
.

Czy zorganizowanie kinder party zawsze musi wiązać się ze sporymi wydatkami? Niekoniecznie, poznaj rozwiązania dzięki zorganizujesz wspaniałą imprez, jednocześnie oszczędzając pieniądze.

Tanie kinder party (kreatywna impreza dla dzieci)

Gdy zbliża się ten wyjątkowy dzień – urodziny Twojego dziecka, chcesz aby dostało wszystko co najlepsze. Niestety może wiązać się to ze sporymi wydatkami. Tanie kinder party? Czy w ogóle jest możliwe? Oczywiście! W pierwszym kroku skorzystaj z powszechnie modnego DIY (zrób to sam), wystarczy, że kupisz kilka rzeczy w supermarkecie lub sklepie papierniczym i strój księżniczki dla córeczki/strój Batmana dla synka, ale i wystrój stworzysz za kilkanaście złotych. Istotną częścią odgrywa także pora roku w której Twoje dziecko ma urodziny (zimą najlepiej wybrać organizację kinder party w domu, latem genialnym rozwiązaniem będzie działka lub plac zabaw – wszystko zależy od Twojej wyobraźni). Gdy masz już wystój i miejsce w którym chcesz zorganizować tanie kinder party, przyszedł czas na jedzenie – przede wszystkim słodycze (w tym tort). W tym przypadku sporo rzeczy możesz przygotować sama (kupny tort to koszt na poziomie 50 zł, sama przygotujesz go za 20 zł). Ile kosztuje imprez urodzinowa dziecka (10 gości, jedzenie)? Przy odrobinie szczęścia możesz to zrobić za 100 zł. Kolejnym wyzwaniem jest organizacja czasu!

Zabawy dla dzieci na urodziny 7 lat

Niestety dzieci większość wolnego czasu spędzają przed ekranami (smartfon, tablet, laptop), ale dzięki swojej kreatywności możesz wykorzystać ten fakt i oderwać dzieci, oferując takie rozwiązania jak kreatywna imprez dla dzieci. Twoje dziecko na urodziny zim? Doskonale może zorganizować konkurs na lepienie bałwana lub „wyścig” na sankach – dzieci uwielbiają takie wyzwania, a prawie nic Cię to nie kosztuje. Natomiast jeśli organizujesz zabawy dla dzieci na urodziny 7 lat latem – chłopcom możesz zaoferować mecz piłki nożnej, a dziewczynkom konkurs na rysunek. Kreatywna impreza dla dzieci jest możliwa, możesz także sporo zaoszczędzić, wymaga to jednak od Ciebie trochę zaangażowania, ale czego się nie robi dla uśmiechu dziecka. Inne ciekawe rozwiązania i inspiracje (kreatywna impreza dla dzieci) znajdziesz na blogu Finagoo http://finagoo.pl/zdrowie-i-zycie/urodziny-dziecka-zorganizowac-kinder-party-niskim-kosztem/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − 7 =