Kreatywne prezenty na dzień dziecka – co wybrać?

dziecko
.

Dzień Dziecka, czyli święto naszych pociech, zbliża się wielkimi krokami. Każdy rodzic pragnie obdarować swojego malucha wyjątkowym prezentem i ciekawie spędzić ten dzień. Lubisz dawać swojemu dziecku to, co najlepsze? Porzuć typowe, plastikowe zabawki i podaruj maluchowi porcję kreatywnej zabawy. Zobacz kreatywne prezenty dla dzieci i wybierz coś dla swojej pociechy!

Drewniane zabawki – niezastąpione do dziś

Na pewno pamiętasz drewniane zabawki, którymi miałeś okazję bawić się w swoim dzieciństwie. Jak się okazuje, tego typu zabawki są najlepsze dla dzieci. Wykonane z naturalnego materiału, sprzyjają długim i bezpiecznym zabawom. Minimalistyczne ozdoby oraz niebanalne kształty z pewnością spodobają się Twojemu dziecku. Drewniana kolejka, klasyczne klocki czy drewniane korale dla małej strojnisi bez wątpienia sprawią maluchowi wiele radości i nie znudzą się tak szybko jak kolejka plastikowa lalka.

Wspólna wycieczka i poznawanie świata

Prezent wydaje się banalny, aczkolwiek tak cenny i potrzebny w dzisiejszych czasach. Codzienne obowiązki, zwłaszcza te zawodowe, nie pozwalają nam poświęcić mnóstwa czasu na zabawę czy zwyczajne przebywanie z dzieckiem. Z okazji czerwcowego święta można to szybko nadrobić. Letnia pogoda sprzyja rodzinnym wycieczkom, które mogą stać się niespodzianką i prezentem jednocześnie. Nie wiesz, gdzie pojechać z dzieckiem? Pokaż mu najpiękniejsze zakątki naszego kraju, podziwiaj obudzoną do życia przyrodę i naucz się odkrywać wszystko, co nowe z maluchem! W planie wycieczki możesz wpleść dodatkowe niespodzianki, takie jak wspólne lody, wizyta na placu zabaw czy jazda na rowerze.

A może kreatywna piosenka?

Muzyka jest czymś, co większość maluchów szalenie lubi. Słuchanie piosenek dla dzieci to nie tylko świetna zabawa, ale i rozwijanie umiejętności Twojego malucha. Oryginalnym i jednocześnie bardzo kreatywnym prezentem z okazji Dnia Dziecka może być personalizowana piosenka dla dzieci. Sporo ciekawych propozycji znajdziesz na dubi.com.pl.

Personalizowane piosenki dla dzieci przydadzą się też m.in:

  • w podróży z dzieckiem,
  • podczas wspólnej zabawy,
  • podczas trudności z zasypianiem u dzieci
  • w nauce kolorów i wielu innych rzeczy.

Dzień Dziecka to święto, które warto spędzić przede wszystkim wspólnie. Jeśli porzucisz typowe, najczęściej plastikowe prezenty i postarasz się dziecku stworzyć kreatywne niespodzianki, z pewnością na długo zapamiętacie ten dzień. Nie daj się zwariować. Przemyśl kreatywne zabawki i daj swojemu dziecku to, co najlepsze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − = 14