Co kupić na gwiazdkę zapracowanemu mężczyźnie?

prezent
.

Mężczyzna, który dużo pracuje, potrzebuje relaksu, np. podczas odprężającego masażu lub seansu w grocie solnej. Jazda off road bądź przejażdżka bolidem dostarczy mu wielu pozytywnych emocji. Możecie też wspólnie wybrać się do teatru i zrelaksować na dobrym spektaklu.

Odprężające zabiegi dla zapracowanego mężczyzny

Pomóż zrelaksować się swojemu mężczyźnie, fundując mu np. seans w grocie solnej. To dobry pomysł na prezent dla męża, dzięki któremu szybko się odpręży. Efekty zdrowotne 45-minutowego seansu można porównać z dniem spędzonym nad morzem. Koszt takiego upominku to około 30-50 zł, w zależności od miasta. Obejmuje pobyt w grocie dla dwóch osób.

Równie relaksujący co seans w grocie solnej jest masaż. Dostępne są m.in.:

  • masaż z olejkiem z jodły syberyjskiej, który pozwala odzyskać utraconą energię,
  • masaż z aromatycznym olejkiem z zielonej herbaty,
  • owocowy masaż z wykorzystaniem olejku mango, który niweluje stres,
  • masaż z Wysp Polinezji połączony z degustacją herbaty z orientalnymi przyprawami i spienionym mlekiem,
  • bambusowy masaż pleców, który odpręża, modeluje ciało i usprawnia krążenie,
  • masaż klasyczny, który zależnie od intensywności może pełnić funkcje lecznicze, odprężyć lub pobudzić mięśnie do pracy,
  • rytuał z użyciem czekolady, który wspomaga produkcję hormonów szczęścia oraz pielęgnuje skórę.

Jeśli nie chcesz się decydować na konkretny zabieg już teraz, sięgnij po zestaw podarunkowy , w którym znajdują się m.in. degustacja wina, relaksujące zabiegi oraz warsztaty ceramiczne.

15-minutowy lot nad Warszawą za 130-150 zł to dobry sposób na oderwanie się od codziennych stresów i zmartwień. Weekendowy wyjazd w Bieszczady zapewni wspaniały relaks – zarówno twojemu ukochanemu, jak i tobie. Za 2 noclegi oraz regionalne obiadokolacje i wiejskie śniadania, a także korzystanie ze strefy SPA zapłacisz w granicach 300-500 zł. Ceny mogą się różnić w zależności od tego, jak bogata jest oferta SPA, a także ze względu na obiekt, w którym będziecie nocowali.

Pomysł na prezent: wizyta w teatrze

Wyjście do teatru, np. na spektakl muzyczny, pozwoli mężczyźnie zapomnieć o stresujących sytuacjach. Pełen emocji występ odpręży was oboje i dostarczy wam miłych wrażeń. Równie dobry pomysł na prezent dla zapracowanego partnera to wspólna wizyta w teatrze. .

Przejazd pełen emocji najlepszym prezentem pod choinkę

Wyładowanie negatywnych emocji umożliwi twojemu mężczyźnie przejazd bolidem, wycieczka samochodem do jazdy po torze, jazda samochodem terenowym lub gokartem. Prowadzenie bolidu pozwoli partnerowi poczuć się jak na torze. Usiądzie za kierownicą jednego z najszybszych pojazdów, zaraz po szkoleniu udzielonym przez instruktora. Ta atrakcja kosztuje od 150 do 2000 zł – za mniejszą ilość okrążeń zapłacisz niższą cenę. W niektórych miejscach można zdecydować się nawet na 16 okrążeń bolidem. Przejażdżka autem do ekstremalnej jazdy po torze zapewni niesamowite emocje twojemu ukochanemu. Będzie driftował lub sprawdzał, jak samochód zachowa się w trakcie poślizgów. Wszystko będzie działo się pod okiem czujnego instruktora. Miłośnik jazdy terenowej może zasiąść za kierownicą samochodu z napędem na 4 koła i sprawdzić, jak jeździ się po piaszczystym terenie lub pokonuje strome wjazdy. Mężczyźnie lubiącemu przejażdżki gokartami możesz zafundować jazdę już od 30 do 150 zł –  w zależności od miasta i miejsca, w którym wykupisz atrakcję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 1 =