Co kupić najbliższym na gwiazdkę?

prezenty
.

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas spędzany w gronie najbliższych. Wielu z nas, a zwłaszcza dzieci z niecierpliwością wyczekują tych świąt. To czas miłych spotkań, świątecznych tradycji, czas radości i miłości. Zgodnie z tradycją z okazji Świąt Bożego Narodzenia sprawiamy sobie prezenty gwiazdkowe.

Niestety dla wielu osób wybór odpowiednich prezentów na gwiazdkę to spory problem. Pragniemy, aby prezenty sprawiły radość obdarowywanym osobom, ale często nie wiemy, co wybrać. Ubrania i kosmetyki to fajne prezenty świąteczne, ale jeżeli nie chcemy, by wylądowały głęboko w szafie, muszą być odpowiednio dobrane. Ubrania raczej nie będą dobrym pomysłem na prezent dla małych dzieci, lepiej zdecydować się na zakup zabawek, książeczek, puzzli, gier edukacyjnych.

Nastolatkom sprawią przyjemność gry komputerowe. W tym przypadku należy sprawdzić, co jest aktualnie na topie. Trzeba też się dowiedzieć, jaka tematyka interesuje gracza. Nastolatka na pewno ucieszy też nowy tablet, smartfon, akcesoria komputerowe, czytnik e-booków,

Książka w prezencie

Popularnymi prezentami na gwiazdkę są książki. To trafione prezenty dla osób, które lubią czytać. Warto jednak wiedzieć, jaki rodzaj literatury preferuje dana osoba, książki jakiego pisarza czyta najchętniej, należy też sprawdzić, czy nie posiada już w swym księgozbiorze takiej pozycji, którą chcemy jej podarować.

Nie musi to być literatura piękna. Mogą to być książki psychologiczne, tematyczne, biografie, książki o zdrowym odżywianiu, o rozwoju osobistym, z różnych dziedzin życia i nauki.

Doskonale sprawdzają się książki kucharskie, różnego rodzaju poradniki, albumy. Osobom interesującym się sztuką i malarstwem warto podarować album z obrazami znanego malarza, fanom piłki nożnej można podarować album ze znanymi piłkarzami, wielu osobom spodobają się albumy ze zwierzętami, z pięknymi krajobrazami.

Książek na prezenty gwiazdkowe warto poszukać w księgarniach internetowych. Już długi czas przed świętami z bogatej oferty księgarni można wybrać prezenty na gwiazdkę dla każdego, dla kobiet, mężczyzn, dzieci.

Sprawdzonym prezentem pod choinkę może być płyta ulubionego wykonawcy. Można wybrać też składanki najlepszych przebojów. Dużą radość może sprawić także bilet na koncert, wejściówka do spa, karnet na siłownię.

Nie warto odkładać kupowania prezentów na gwiazdkę na ostatnią chwilę. Przed samymi świętami wybór prezentów może być mniejszy, ceny wyższe, a pochłonięci przygotowaniami do świąt będziemy mieli mniej czasu na znalezienie odpowiednich prezentów.

1 komentarz


  1. Książki, biżuteria czy kosmetyki zawsze w modzie 🙂 Chociaż ja w tym roku się wyłamuje i chce kupić dla rodzeństwa po locie w leszczyńskim tunelu aerodynamicznym, Będą zaskoczeni ale raczej pozytywnie 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

69 + = 72