Modne mamy showbiznesu

socha
.

Młode matki bez reszty potrafią poświęcić się dla swoich pociech i podporządkować im swoje życie. Jednak nie powinny one zapominać o tym, że mają również indywidualne potrzeby, są nie tylko mamami, ale i żonami oraz po prostu kobietami. Matka Polka nie musi być ubrana w dres i niepomalowana, może być modną kobietą – szczęśliwą i spełnioną.

Modne mamy z telewizji

Małgorzata Socha jest najlepszym przykładem modnej mamy. Już będąc w ciąży dbała o to, aby odpowiednio się prezentować. Rosnący, ciążowy brzuszek nie przeszkadzał jej w ubieraniu się w stroje od znanych, polskich projektantów.

Ulubionym projektantem Małgorzaty Sochy, jak informowała gazeta „Party” jest Łukasz Jemioł. Odwiedza ona jego butik zawsze wtedy, gdy szykuje się na ważne wyjście. Tam też powstają kreacje dla gwiazdy, w których niezmiennie prezentuje się znakomicie.

Obecnie Małgorzata Socha jest w drugiej ciąży, ale prezentując suknię maxi z kolekcji na 2016/2017 rok Łukasza Jemioła postarała się, aby nie było widać jej zaokrąglonego brzuszka.

Ciąża jest trendy!

W rodzimym show biznesie od kilku lat panuje prawdziwy „baby boom”. Młode aktorki i piosenkarki oraz celebrytki jedna po drugiej decydują się na posiadanie dziecka. Nie oznacza to jednak, że zaszywają się w domu i w czasie ciąży rezygnują ze swoich obowiązków czy oficjalnych wyjść. Zaokrąglony, ciążowy brzuszek stał się modny i stawia przyszłe mamy w centrum zainteresowania znajomych w branży, mediów i fanów.

Wszystko dzięki temu, że ciężarne gwiazdy dbają o siebie, nie chodzą jedynie w wygodnych dresach i getrach czy bezkształtnych sukienkach, przywodzących na myśl wojskowe namioty. Dziś sylwetka z brzuszkiem jest atrakcyjna i warto ją podkreślić odpowiednim strojem.

Już w swojej pierwszej ciąży Małgorzata Socha pokazała, że pomimo większych rozmiarów można prezentować się w pięknych kreacjach, w pełnym makijażu i starannej fryzurze. Moda ciążowa nie jest już taka sama, jak przed laty.  Na premierze perfum aktorka pojawiła się w białej sukience szytej z koła i swobodnie układającej się na sylwetce. Na innej imprezie można ją było zobaczyć w butelkowozielonej, obcisłej sukience prezentującej krągłości, albo w srebrzystej sukni, która ciekawie odbijała światło. Aktorka na co dzień chętnie wybiera swobodne tuniki i połyskujące, modne legginsy. W ten sposób każdego dnia wygląda świetnie i modnie, a jednocześnie jest jej wygodnie i nie szkodzi dziecku.

Nie tylko Małgorzata Socha pokazała, że można ubierać się modnie z rosnącym brzuszkiem. Także pogodynka stacji TVN Dorota Gardias to potrafi. Wybrała sukienkę z baskinką, która maskuje krągłości. Podobny zabieg zastosowała swego czasu Justyna Steczkowska, będąc w pierwszym okresie ciąży ze swoim trzecim dzieckiem.

Kiedy w ciąży była Katarzyna Zielińska, nadal aktywnie udzielała się na warszawskich salonach. Na jednej z imprez pojawiła się w czerwonej sukience w wersji mini, która przykuwała spojrzenia. Wykończyła ją złotym elementem na szyi, kopertówką w tym samym kolorze i czerwonymi szpilkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 6 = 1