Najlepsze urodzinowe trendy – niespodzianki na urodziny

urodziny
.

Urodziny to ważny dzień bez względu na wiek. Wbrew pozorom, każdym chciałby poczuć się tego dnia wyjątkowo i wiedzieć, że jest ważny dla swoich przyjaciół. Oczywiście, życzenia i obecność na zaplanowanej przez jubilata imprezie to podstawa, jednak warto także sięgnąć po dodatkowe sposoby na to, aby umilić bliskiej osobie ten wyjątkowy dzień już od samego rana! Oto kilka urodzinowych trendów ostatnich lat, które doskonale sprawdzają się jako niespodzianki na urodziny.

Na początek dnia zabawne wspomnienia

Tym, co łączy bliskich przyjaciół są wspólnie spędzone chwile na wygłupach i zabawie, a pamiątką  z tych momentów są fotografie. Prawdopodobnie każdy posiada zabawne zdjęcie przyjaciela, na którym się wygłupia lub ma śmieszną minę, a może jest to Wasze wspólne zdjęcie? Od kilku lat na portalach społecznościowych panuje tradycja zaskakiwania znajomych i przyjaciół śmiesznymi fotografiami. Z pewnością to miła niespodzianka, która przywoła wspomnienia zabawnych chwil. Należy jednak zachować ostrożność i wybrać takie zdjęcia, które będą zabawne, jednak nie na tyle złe, aby jubilat bądź jubilatka poczuła się zawstydzona. Jeśli przyjaźnicie się od lat, doskonałą urodzinową niespodzianką będzie wrzucenie jakiejś wspólnej fotografii z dzieciństwa. Miłe wspomnienia i wzruszenie to dobry początek urodzin.

Powrót do dzieciństwa – balony urodzinowe z helem

To również gorący trend ostatnich lat, który trwa do dziś i staje się coraz bardziej popularny. Foliowe balony urodzinowe w kształcie cyferek to nie tylko sprawdzona niespodzianka na urodziny, lecz także wyjątkowy upominek. Balony każdemu kojarzą się z czasem beztroskiego dzieciństwa, w wieku dorosłym jednak nikt ich sobie nie kupuje. Otrzymanie ich jako upominek na urodziny i przechadzanie się z nimi po mieście z pewnością dodaje szczęścia i wyjątkowości. Dodatkowo, zdjęcie z takimi balonami to również hit Instagrama, zatem ten prezent z pewnością przypadnie do gustu jubilatom lubiącym dzielić się zdjęciami w sieci.

Życzenia urodzinowe w nietypowym miejscu

To kolejny sposób na to, aby bliska osoba była szczęśliwa i przeżyła wyjątkowe urodziny. Istnieje wiele możliwości i miejsc, w których można umieścić życzenia. Od bardzo drogich opcji, jak wynajęcie billboardu, przez życzenia w radio lub na stronie internetowej, po proste rozwiązanie, jakim jest ogromny napis wykonany kredą na chodniku pod oknem jubilata czy jubilatki. W wielu kawiarniach i restauracjach można zamówić także urodzinową niespodziankę, podczas której kelner podchodzi do niczego niespodziewającego się jubilata z tortem, aranżując wspólne odśpiewanie ,,Sto lat”. W ten sposób wypad na kawę czy urodzinowa kolacja może zostać dodatkowo urozmaicona. Taka niespodzianka na urodziny z pewnością zostanie zapamiętana i wywoła dużo uśmiechu.

Nietypowy tort i świeczki urodzinowe

Podobno bez tortu nie ma urodzin. Tak naprawdę tort jest niezbędny do tego, aby jubilat mógł zdmuchnąć świeczki cyferki i wypowiedzieć życzenie. Zaskoczenie bliskiej osoby tortem bądź ciastkiem urodzinowym to oczywiście klasyczny pomysł, który z pewnością się sprawdzi, warto jednak pójść o krok dalej i pomyśleć nad nieco bardziej oryginalnym upominkiem na urodziny. Jeśli jubilat nie przepada za tortami, ale kocha cheesburgery, czemu nie wykonać z nich piramidy, na szczycie której znajdą się świeczki urodzinowe. Tort można zastąpić wieloma smakołykami – lazanią, pizzą, owocami czy słodkimi piankami. Możliwości jest wiele i będzie to z pewnością wyjątkowa niespodzianka na urodziny.

Urodzinowe porwanie i podchody

Kolejnym pomysłem na niespodziankę na urodziny jest zaplanowanie całego dnia pełnego atrakcji i ,,porwanie” bliskiej osoby z domu, bez informowania jej, co będziecie robić. Sama to zgadnie dzięki przygotowanym wcześniej wskazówkom i podpowiedziom. Dobrze przemyślany i zaplanowany dzień to doskonały sposób na wyjątkowe urodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 3