Nowe umiejętności zawodowe – lepsza przyszłość

nauka
.

Wśród złotych myśli wybitnych artystów wybija się jedna, wymyślona przez Johanna von Goethe: „Kto nie idzie do przodu, ten się cofa”. Idea ta idealnie odzwierciedla chęć ludzi do rozwoju i uczenia się wciąż nowych rzeczy. W dobie dynamicznie rozwijających się technologii cyfrowych i inteligentnych rozwiązań telekomunikacyjnych każdy z nas wciąż ma przed sobą perspektywy rozwoju. Obecnie nieustannie uczymy się nowych rzeczy, obsługi i sposobu działania nowych urządzeń i sprzętów, które szybko stają się przedmiotami powszechnego użytku.

Uniwersalne centrum szkoleniowe – użyteczne programy komputerowe

Do najbardziej popularnych szkoleń należą kursy z zakresu obsługi programów komputerowych Microsoft Office: Excel, Access, Project, Excel VBA, a także MS Word, Power Point oraz Outlook. Kursanci równie chętnie uczą się specjalistycznych programów bazodanowych SQL, języka Java oraz obsługi programów graficznych: Corel Draw, Photoshop i Adobe InDesign. Na stronie organizatora szkoleń imperiumszkoleniowe.pl znajduje się pełen wykaz prowadzonych kursów.

Nauka pracy z bazami danych

MS SQL to popularny serwer i system do obsługi baz danych. Szkolenie polega na nauce podstaw języka i środowiskaSQL, czyli języka zapytań do bazy danych. Służy do przechowywania i przetwarzania danych w celu uzyskania konkretnych wyników. Szkolenie skierowane jest dla osób, które planują rozpocząć pracę z bazami danych, czyli dla analityków, programistów i projektantów systemów informatycznych. Zajęcia odbywają się w środowisku SQL w oparciu o najnowszą wersją SQL Server oraz konsolę SSMS (SQL Server Management Studio) i polegają m.in na nauce tworzenia zapytań oraz analizie danych w popularnych programach, m.in. w MS Excel i Power BI.

Java – nauka języka programowania

Nauka programowania przy pomocy popularnego oprogramowania Java jest specjalistycznym kursem przeznaczonym dla osób początkujących. Szkolenie obejmuje podstawowe informacje dotyczące technologii Java, jak również podstawowe konstrukcje języka, typy danych, obiekty oraz instrukcje sterujące i pętle. W programie Java, podobnie jak w innych językach wyróżniamy wiele typów danych, które służą do przechowywania liczb, znaków ciągów znaków, oraz typów logicznym. Program ten posiada ścisłą kontrolę typów, co oznacza, że każdy obiekt musi mieć określony typ.

Szkolenie z zakresu programów graficznych

Znajomość programów graficznych to umiejętność pożądana w działach marketingu, a także w agencjach reklamowych i interaktywnych. Corel Draw to znakomity program do tworzenia grafiki wektorowej. Podczas szkolenia kursanci poznają różnice między grafiką wektorową a bitmapową oraz ich zastosowania. Uczą się pracy z programem CorelDRAW. Poznają techniki rysowania i edycji obiektów zamkniętych i otwartych oraz rozmaitych zadań w zakresie powielania, porządkowania i przekształcania obiektów. Na szkoleniu z zakresu obsługi Adobe InDesing uczestnicy kursu dowiedzą się jak przygotować materiały poligraficzne do druku niezależnie od stopnia złożoności. Z kolei obsługa Photoshopa obejmuje obróbkę zdjęć i plików RAW, używanie filtrów i barw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

45 − 38 =