Obozy językowe – wypoczynek i nauka w jednym

dzieci
.

Podczas wakacji, gdy wraz z końcem roku szkolnego przychodzi koniec systematycznych lekcji, dzieci często zapominają, czego nauczyły się podczas zajęć w szkole. Obozy językowe tworzą idealne warunki do przyswajania nowych zagadnień podczas zabawy oraz sprawiają, że dzieci mają kontakt z językiem nawet w trakcie wakacyjnej przerwy.

Profesjonalna kadra i ciekawa forma zajęć

Na obozie zajęcia językowe odbywają się dwa razy dziennie i prowadzone są przez doświadczonych lektorów oraz native-speakerów. Rano uczestnicy uczą się słownictwa, natomiast wieczorami mogą wykorzystać zdobytą wiedzę podczas zajęć praktycznych. W utrwalaniu języka angielskiego pomagają również liczne konkursy, zabawy i projekty, w których biorą udział uczestnicy. Różnorodność form i metod nauki sprawia, że wiedza jest przyswajana szybciej i efektywniej. Dodatkowo, dzieci mają ciągłą styczność z językiem podczas codziennych sytuacji oraz gier i zajęć sportowych, co sprawia, że posługują się nim pewniej i płynniej.

Obóz językowy pełen wrażeń

Dzięki małym grupom, podzielonym według wieku i poziomu językowego, dzieci czują się swobodnie, a zajęcia są dostosowane do ich potrzeb i możliwości. Native-speakerzy w trakcie zajęć kładą nacisk na zainteresowania uczestników i naukę praktycznych zwrotów. Obozy językowe to, oprócz nauki, również świetna okazja do rozwijania pasji uczestników. Nauka żeglowania, windsufring czy wakeboarding urozmaicają czas wolny i pozwalają na sprawdzenie się w wielu nowych dziedzinach.

Przygotowana przez Szkołę Językową Berlitz oferta obozów językowych łączy w sobie świetną zabawę i możliwość poznania praktycznych aspektów języka angielskiego, dzięki czemu będzie on mógł być wykorzystywany w przyszłości. Zmiana otoczenia i warunków do nauki pozwala na większy komfort i łatwość przyswajania nowej wiedzy.

Ponadto, podczas wyjazdu uczestnicy mają okazję do praktycznego zastosowania poznanych wcześniej słów i zwrotów. Wszystko to sprawia, że obozy językowe są świetną okazją do spędzenia niezapomnianych wakacji w gronie rówieśników, a także do podniesienia poziomu języka angielskiego.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie tutaj: berlitz.pl/obozy-jezykowe-dla-dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 + 5 =