Parasole przezroczyste – hit mody

parasol
.

Coraz częściej na ulicach dużych i małych miast pojawiają się przezroczyste parasole! To ciekawa, nowoczesna propozycja, która sprawdza się przy każdej okazji, a już na pewno w czasie sesji ślubnej. Przezroczyste parasole są też zresztą znakomitym dodatkiem dla panny młodej, która w dzień ślubu musi stawić czoła kiepskiej pogodzie. W tym tekście przedstawiamy zalety parasoli transparentnych zarówno w czasie wyjątkowych wydarzeń, jak i codziennego przemieszczania się po mieście.

Przezroczyste parasole na co dzień

Nie wiadomo kiedy dokładnie i kto zainicjował pomysł na przezroczyste parasole. Pewne jest jednak, że są one odpowiedzią na damskie oczekiwania. Dlaczego? Transparentne modele (całkowicie gładkie lub ze wzorami) pasują do każdej stylizacji. Oczywiście, mówi się o tym, że uniwersalnym kolorem jest czerń i to czarny parasol może stanowić najbardziej pasujący element. Jednak nie każda z pań ma ochotę na otwieranie czarnego, masywnego parasola, który poza klasyczną elegancją, może też wywoływać skojarzenia z pogrzebem i męskim asortymentem. Właśnie dlatego przezroczyste parasole niosą ze sobą korzyści modowe. Nie trzeba już dopasowywać koloru parasola do ubrań i zastanawiać się czy wszystko na pewno współgra. Wystarczy mieć w posiadaniu przynajmniej jeden parasol przezroczysty, który w trakcie opadów deszczu dobrze się zaprezentuje i jednocześnie spełni swoją funkcję ochronną.

Przezroczyste parasole na ślub

Oczywiście, że panna młoda ma tysiące spraw na głowie i wybór parasola na ślub czy sesję ślubną może wydawać się mniej ważny. Jednak żadna z kobiet nie chciałaby przekonać się na własnej skórze, że bagatelizowanie zakupu parasola skutkuje przemoczeniem, rozmytym makijażem, zepsutą fryzurą czy kiepskimi wspomnieniami podczas oglądania zdjęć z sesji ślubnej.  A tak właśnie może się zdarzyć! Panny młode chętnie sięgają więc po parasole przezroczyste, aby nie odwracać uwagi od swojego pięknego wyglądu i jednocześnie ochronić się przed deszczem.

Popularny, więc coraz mniej atrakcyjny? Nic z tego!

Rosnąca popularność parasoli przezroczystych nie przekłada się na utratę ich atrakcyjności. To, że sięga się po nie zarówno na co dzień, jak i w czasie przygotowań do ślubu, to trend, który będzie utrzymywał się jeszcze przez lata. Przezroczyste parasole znakomicie wyglądają na zdjęciach i na ulicach polskich miast. Ich użytkownicy czują się swobodnie, bo nie muszą martwić się o spójność stylizacji czy dodatków. Warto jednak pamiętać, że moda na jakieś rzeczy powoduje dostarczanie na rynek także tanich i słabych produktów. Jeśli chcesz zainwestować w przezroczysty parasol, wybierz sprawdzonego producenta. Tylko oryginalne, markowe parasole są w stanie rzeczywiście sprostać swojemu zadaniu – wytrzymać zarówno obfite opady deszczu, jak i silny wiatr.  Przezroczyste parasole za kilka złotych mogą doganiać w swojej estetyce parasole za kilkadziesiąt złotych. Nie spełnią natomiast swojej roli w kryzysowej sytuacji, co może niestety przełożyć się na niepożądane faux pas…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

94 − 86 =