Personalizowane bajki dla Twojego dziecka – Super prezent!

bajki
.

Chyba każde dziecko lubi oglądać bajki wideo. Maluchy wraz z sympatycznymi postaciami przenoszą się do magicznego świata wyobraźni i przeżywają wspaniałe przygody. A co stałby się, gdyby to Twoje dziecko było bohaterem bajki? To możliwe dzięki bajkom personalizowanym.

Czym są bajki personalizowane?

Czym jest bajka personalizowana? Już wyjaśniamy, to bajka wideo przygotowana z myślą o konkretnym dziecku. W bajce pojawiają się elementy personalizowane ‒ imię oraz zdjęcia malucha. Dziecko udaje się w zaczarowaną podróż z sympatycznymi postaciami, nie jest tylko obserwatorem, ale uczestnikiem. Warto tutaj podkreślić, że bajki personalizowane pełnią również funkcję wychowawczą, poruszają tematy trudne dla dziecka.

Elfi Bajka ‒ oferta

Bajki personalizowane oferuje firma Elfi Bajka ‒ w ofercie dostępne są trzy tytuły: Elf Bałaganejro, Elf Niejadek i Elf Pomocnik, każda z bajek dostosowana jest do potrzeb najmłodszych odbiorców.

Wymienione powyżej propozycje stanowią doskonałe rozwiązanie, gdy maluch nie chce sprzątać swoich zabawek, nie zjada posiłków czy też nie lubi pomagać innym. Sympatyczny Elf zabierze dziecko w zaczarowaną podróż, w której opowie, że sam zmagał się z podobnym problemem, na przykład z brakiem apetytu, a następnie  wyjaśni, w jaki sposób poradził sobie z tym poradził.

Jak zamówić bajkę personalizowaną?

Jak zamówić bajkę personalizowana dla dziecka? Wszystko jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę wymienionej firmy, a następnie:

  • wybrać odpowiedni szablon
  • spersonalizować bajkę, czyli dodać fotografie dziecka i podać jego imię
  • ostatni krok to dokonanie płatności – cena bajki wynosi około 33 zł.

Po około dwóch godzinach po zaksięgowaniu płatności na podany adres e-mail wysłany zostanie link z bajką. Bajkę można oglądać na dowolnym urządzeniu, można również nagrać ją na płytę.

Dlaczego warto zamówić bajkę personalizowaną?

Dlaczego warto zamówić bajkę personalizowaną? Powodów jest wiele, poniżej najważniejsze z nich:

  • to oryginalny prezent dla każdego dziecka,
  • bajka jest personalizowana, maluch widząc swoje fotografie z pewnością poczuje się wyjątkowo,
  • ciekawa bajka z pewnością pomoże maluchowi zrozumieć kilka istotnych kwestii,
  • oglądanie bajki jest doskonałym sposobem na wspólne spędzanie czasu.

Inne propozycje od Elfi Bajka

Personalizowane bajki wychowajki to zaledwie jedna z propozycji Elfi Bajka, w ofercie znajdują się również personalizowane piosenki ‒ Kaczuchy i Urodzinowe 100 lat. Ponadto, na stronie https://www.elfibajka.pl znajdziecie audiobooki i bajki do czytania. Lektura bajek czy też oglądanie bajek na wideo to doskonały sposób, by wspólnie spędzić czas ze swoja pociechą.

Podsumowanie

Nie wiesz, jak przekonać malucha do zjadania całych posiłków? A może Twoje dziecko nie chce sprzątać swoich zabawek? W tej kwestii warto zdać się na pomoc sympatycznych elfów i personalizowanych bajek wychowanek. Wszystkim zainteresowanym polecamy ofertę Elfi Bajka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 1 =