Pożyczka na jasnych zasadach

zabiegi na ciało i twarz
.

Rynek pożyczek finansowych jest obecnie dosyć mocno rozbudowany. Istnieje dostęp do pożyczek bankowych jak również do tych pozabankowych. Nie wszystkie one są bezpieczne. ViaSMS jest firmą pożyczkową o ugruntowanej pozycji na rynku. W Polsce funkcjonuje ona od roku 2011, przy czym istnieje już od roku 2009. ViaSMS to pożyczki na bardzo prostych zasadach, udzielane każdemu, kto spełni minimalne wymagania.

Pierwsza pożyczka w ViaSMS

Pierwsza chwilówka jest w pewnym stopniu ograniczona wysokością kwoty, ale jednocześnie też należy ją uznać za atrakcyjną. Na chwilę obecną jeśli bowiem ktoś pożyczy maksymalną kwotę 1500 złotych na okres 30 dni, to wiąże się to z brakiem jakichkolwiek opłat. Pożyczane jest 1500 złotych i tyle też klient jest obowiązany oddać. Warunki do spełnienia są minimalne i tak naprawdę nie są trudne. Do koniecznych do spełnienia warunków należy zaliczyć:

– legitymowanie się wiekiem od 20 do 72 lat,

– posiadanie konta bankowego i telefonu komórkowego,

– posiadanie obywatelstwa naszego kraju,

– należy w składanym wniosku podać numer pesel oraz numer dowodu osobistego. Tym samym istotne jest posiadanie ważnego dowodu osobistego.

Wniosek o szybką pożyczkę składamy we wniosku online. Okres oczekiwania na decyzję kredytową może wynosić nawet 15 minut, a tym samym jest to bardzo szybka pożyczka.

Kolejne pożyczki w ViaSMS

Każda kolejna pożyczka zaciągana w tej firmie wiąże się z większymi możliwymi do uzyskania korzyściami. Kwota, przy której nie obowiązują żadne dodatkowe opłaty się zwiększa i może dojść nawet do 4000 zł. Procedura udzielania każdej kolejnej pożyczki się nie zmienia i przebiega w ten sam sposób. Niezależnie od tego czy jest to pierwsza pożyczka, czy też kolejna, jej cel nie ma większego znaczenia. Uzyskane środki finansowe można bowiem przeznaczyć na dowolny cel.

Bardzo istotnym elementem jest terminowość spłaty pożyczki. Wszelkie zaległości wiążą się bowiem z dodatkowymi kosztami. Tym samym taka pożyczka staje się dla klienta nieopłacalna. To jednakże wynika z zaniedbań poczynionych przez niego samego.

ViaSMS jest jedną z tych firm pożyczkowych na naszym rynku, której oferta jest bardzo korzystna. Przede wszystkim pożyczka jest udzielana na bardzo jasnych warunkach, nie ma ukrytych opłat, nieczytelnych zapisów umowy, a poza tym formalności są skrócone do niezbędnego minimum. Jako potwierdzenie wysokiej jakości obsługi i bardzo korzystnych warunków, należy wskazać na liczne laury dla firmy jak i rosnąca ilość osób korzystających z pożyczek w tej firmie. Więcej informacji znaleźc można na www.viasms.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 3 = 4