PRAHA DZIECIOM – rodzinne poranki artystyczno – filmowe

plakat
.

Małe dzieci: ciekawe świata wampiry energetyczne, które nie mogą usiedzieć zbyt długo w jednym miejscu. Zorganizowanie im czasu to nie lada wyzwanie dla rodziców i opiekunów, którym z pomocą przychodzi na szczęście Kino Praha!

Po porannych projekcjach od godz. 12.00 zapraszamy na fantastyczne warsztaty, które jak zawsze uzupełnią to, co dzieci zobaczyły na wielkim ekranie. Będzie trochę edukacyjnie, muzycznie, sportowo, plastycznie, animacyjnie, a przede wszystkim głośno i zabawnie! To jak? Kto do nas dołączy?

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 12 lat wraz z opiekunami!

  1. czerwca, godz. 12:00

„Latawce”

 

Poznamy techniki konstruowania latawców, a także stworzymy swój wymarzony, piękny, kolorowy latawiec!

Organizator: Sztukarnia

  1. czerwca, godz. 12:00

„Cyrk na kółkach”

 

Kto najlepiej bawi się w cyrku? Widzowie? A może artyści? Zapraszamy do zabawy w cyrk! Spróbujemy swoich sił w nauce i demonstrowaniu rozmaitych trików, a także spróbujemy nauczyć              się wykonania tajemniczej sztuczki magicznej. Może odkryjemy wielkie, kuglarskie talenty?

Organizator: Sowaliska

  1. czerwca, godz. 12:00

„Super ZOO”

 

Wraz z nadejściem wiosny zwierzęta w zoo wychyliły się ze swych kryjówek, by skorzystać ze słońca. Czy słoń lubi się opalać, a żyrafa pluskać w fontannie? Jak latem bawią się pingwiny, i z kim chce porozmawiać antylopa? To wszystko wymyślimy na naszym niedzielnym spotkaniu. Stworzymy papierowe zwierzęta i wspólnie narysujemy dla nich super zoo!

Organizator: Qurnik Artystyczny

  1. czerwca, godz. 12:00

Warsztaty artystyczne

 

Dla wszystkich małych artystów Akademia Młodych Talentów poprowadzi warsztaty wokalne, taneczne oraz aktorskie. Podczas zajęć każde dziecko będzie mogło nauczyć się podstawowych kroków tanecznych, czy zobaczyć jak wygląda profesjonalna rozgrzewka wokalna. Nie zabraknie też zabaw tanecznych i muzycznych oraz wesołych piosenek. Na zajęciach aktorskich zwrócimy baczną uwagę na umiejętności ładnego wysławiania się oraz odgrywania mini scenek aktorskich.

Organizator: Akademia Młodych Talentów

____

Niedziela

godz.10.00 – bajki pełnometrażowe

godz.12.00 – warsztaty dla dzieci

Cena biletu: 15 zł

 

Szczegóły na www.kinopraha.pl/cykl/praha-dzieciom-rodzinne-poranki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 89 = 90