Jaki prezent na roczek wybrać?

urodziny
.

Pierwsze urodziny maluszka są bez wątpienia bardzo ważną okazją w jego życiu, jak i w życiu jego rodziców. Jest to dzień, który przez wiele lat będzie wspominać się z rozrzewnieniem i wzruszeniem. Jeśli chodzi o organizację przyjęcia, to rodzice bardzo często stoją przed sporym wyzwaniem. Tak ważne wydarzenie powinno mieć nie lada oprawę, która będzie wspominana przez wiele kolejnych miesięcy. Zaproszeni goście także bardzo często mają problem – a mianowicie z wyborem odpowiedniego prezentu dla maluszka. Kupno podarunku, który będzie trafiony i sprawi czystą radość, na pewno nie będzie łatwe. Oto kilka sprawdzonych pomysłów na prezent na roczek.

Komplet sztućców w drewnianym pudełeczku

Wielu osobom, które rozważają kupna prezentu na pierwsze urodziny, komplet sztućców z pewnością nie przyjdzie na myśl jako pierwszy. Tymczasem jest to bardzo efektowny zestaw, który prezentuje się niesamowicie efektownie, a dodatkowo można umieścić na nim pamiątkowy grawer.

Komplet sztućców ozdobiony jest uroczymi, dziecięcymi motywami, które z pewnością podbiją serce niejednego maluszka. Z racji tego, że na sztućcach można umieścić grawer w postaci imienia dziecka, z pewnością po czasie będą stanowiły one przepiękną pamiątkę z lat dzieciństwa.

Motywy graficzne umieszczane na drewnianym pudełeczku wpasowują się w najnowsze trendy – są delikatne, pastelowe i proste. Na życzenie klientów można w pudełeczku umieścić dedykowane maluszkowi życzenia, wydrukowane przepiękną, ozdobną czcionką.

Wystarczy pierwszy rzut oka na komplet sztućców w dekoracyjnym pudełeczku, by przekonać się, że jest to prezent na roczek, który jest idealny. Z pewnością będzie wyróżniać się na tle innych prezentów.

Album na roczek

Wyjątkowy album to fantastyczny prezent na roczek, nadający się doskonale zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Po wielu latach będzie stanowił on niezapomniana pamiątkę, do której dziecko z rodzicami chętnie będzie powracać. Album na roczek można uzupełnić o wpisy gości oraz pamiątkowe zdjęcia, które po wielu latach z pewnością przywołają łzę wzruszenia.

Warto wspomnieć, że album na roczek można dowolnie spersonalizować, ozdabiając okładkę imieniem dziecka oraz jego datą urodzin. Z racji tego, że wszystkie strony w albumie są zupełnie czyste, jedyne ograniczenie podczas jego wypełniania stanowi wyobraźnia. Album na roczek może zostać wykorzystany jako księga gości, gdzie rodzina i przyjaciele mogą pozostawić pamiątkowe wpisy z okazji pierwszych urodzin dziecka. Wolną przestrzeń można zagospodarować także zdjęciami, które będą niezapomnianą pamiątką na kolejne lata.

Skrzynka z pamiątkami

Jeśli chodzi o idealny prezent na roczek, to z pewnością warto wziąć pod uwagę dekoracyjną, drewnianą skrzynkę, w której można umieścić różne, ważne dla dziecka drobiazgi.

Drewniana skrzynka to niezapomniany podarunek dla dziecka, które właśnie kończy roczek. Znajdzie się w niej miejsce na pluszową przytulankę, którą można spersonalizować według potrzeb. Do misia warto dorzucić także uroczą książeczkę, która z pewnością podbije serce malucha.

Warto także w skrzynce znaleźć miejsce na kartkę urodzinową, na której można umieścić kilka czułych słów i życzeń kierowanych do maluszka. Drewniana skrzyneczka może być ozdobiona modną i uniwersalną grafiką, przez co nada się zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Drewniana skrzynka stanowi nie tylko szczególny i wyróżniający się prezent, ale także po latach zamieni się w wyjątkową pamiątkę, którą będzie traktować się z nostalgią i sentymentem.

Niepowtarzalna metryczka

Osoby, które chcą podarować na roczek prezent sentymentalny i wyróżniający się, z pewnością powinny zwrócić uwagę na oryginalne metryczki. Zazwyczaj przybierają one postać drewnianej ramki bądź też dekoracyjnego plakatu, na którym można umieścić najważniejsze informacje dotyczące malucha. Sam plakat może stać się wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju, a jednocześnie – oryginalną pamiątką, dzięki której w każdej chwili będzie można powrócić do ważnych wydarzeń w życiu dziecka.

Na metryczce znajdzie się miejsce nie tylko na podstawowe informacje – takie jak imię, data narodzin, a także waga dziecka po urodzeniu. Warto także umieścić na niej wpisy dotyczące ważnych momentów – pierwszego ząbka, pierwszego słowa czy też pierwszych wykonanych przez malucha kroczków.

Można powiedzieć, że tego typu plakat będzie stanowił fantastyczny prezent nie tylko dla dziecka, ale także dla jego rodziców. Może on stanąć w domu na honorowym miejscu, a to z racji tego, że jego uniwersalna kolorystyka dopasuje się do każdego rodzaju pomieszczenia.

Bajeczka na roczek

Nie ma chyba malucha, którego serca nie podbiłaby przepiękna, ilustrowana książeczka. Bajki w oryginalnym wydaniu z personalizowaną okładką to coś, co będzie doskonałym wyborem na prezent na roczek. Upominek zasługuje na szczególną uwagę choćby z tego względu, że nie tylko zachwyca wyglądem, ale również posiada niezaprzeczalną wartość edukacyjną.

Każda osoba, która chciałaby wspomóc malucha w rozwoju jego wyobraźni i kreatywności, może zdecydować się na zakup przepięknie ilustrowanej książeczki. Maluch będzie mógł przeżywać niezapomniane przygody wraz z bohaterami historii, która jest wyjątkowo kolorowa i przyciągająca uwagę.

Dzięki przepięknym książeczkom maluch wraz z rodzicami może wyruszyć w niezapomnianą podróż do świata pełnego magii i przygód. Treść książeczek dopasowana jest do wieku najmłodszych dzieci, przez co jest idealna dla rocznych maluchów.

Czytanie książeczek umożliwia rodzicom nawiązanie silniejszych więzi z dzieckiem, a jednocześnie pomaga wyrabiać codzienną rutynę. Nauka dobrych nawyków jest bardzo ważna, zwłaszcza w okresie niemowlęcym – a czytanie z pewnością do takich należy.

Pluszowy miś

Jeśli chodzi o prezent na roczek, to pluszowy miś z pewnością jest propozycją bezpieczną i uniwersalną. Chyba każdy dorosły jest w stanie przypomnieć sobie ulubioną maskotkę z czasów dzieciństwa. Dlatego też na roczek warto podarować maluchowi pluszowego misia, który z czasem z pewnością stanie się jego najlepszym przyjacielem.

Warto zadbać o tym, by miś pluszowy miał możliwość personalizacji. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie na jego ubranku imienia dziecka i wesołej grafiki.

Z racji tego, że każdy roczny maluch ma silną potrzebę przytulania się, pluszowy, mięciutki miś, z pewnością trafi w jego gust. Można trzymać go w ramionach przez cały dzień, by w porze nocnej wspólnie udać się w podróż do krainy snów.

Podsumowując, kupno prezentu na roczek wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy odrobina kreatywności i wyobraźni, by podarować maluchowi fantastyczną pamiątkę, do której chętnie będzie wracał przez kolejne lata. Nie chodzi o to, by prezent na roczek był głośny, duży i kolorowy – dużo ważniejsza jest wartość sentymentalna, która się z nim wiąże.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

37 − 32 =