Rejsy żeglarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych – Mazury 2017!

Rejsy żeglarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych - Mazury 2017!
.

Zastanawialiście się może nad sposobem na ciekawe spędzenie wolnego czasu? A może przejadły Wam się już typowe urlopy, związane z leniwym wylegiwaniem się na kocu bądź kanapie? Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, powinny zainteresować Was rejsy po Mazurach, organizowane przez szkołę żeglarstwa PuntoVita. Gwarantują one nie tylko dobrą zabawę i możliwość odwiedzenia rozmaitych zakątków tego regionu, ale również zdobycie wielu przydatnych umiejętności związanych z pracą i życiem pod żaglami. Wszystkie chwile spędzone na wodzie nie dają się porównać z żadną inną formą spędzania wolnego czasu.

Wakacyjne obozy żeglarskie Szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich

dzieci

Mazurski rejs odbywa się na szlaku o łącznej powierzchni ponad 120 kilometrów – okazji do poznania życia na wodzie więc nie zabraknie. Nad przebiegiem całej wyprawy czuwają doświadczeni żeglarze, którzy zdobyte umiejętności i doświadczenie potwierdzają za sprawą rozmaitych certyfikatów i patentów. Wszystko to sprawia, że w wyprawie wziąć udział mogą nie tylko studenci i osoby dorosłe, ale również młodzież i dzieci. Co więcej, organizowane przez PuntoVita rejsy to doskonała okazja do tego, aby spędzić czas z całą rodziną! Wystarczy jedynie odrobina chęci i determinacja w poznawaniu wielu nowych umiejętności.

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich obejmuje mnóstwo urodziwych miejsc. Giżycko, jeziora Niegocin, Mamry i Kisajno, Łabędzi Szlak, Mikołajki – wszystkie te obszary pełne są pięknej przyrody i wielu ciekawych miejsc, które warto zwiedzić po wcześniejszym zacumowaniu. Rejsy jachtem po Mazurach pozwalają dowiedzieć się, na czym polega żeglarskie życie. Za sprawą obecności wspomnianych żeglarzy, możemy dowiedzieć się wiele o tym, na jakiej zasadzie organizowane są takie wyprawy i jak powinniśmy zachowywać się na jachcie. Rejsy żeglarskie dla dzieci, młodzieży, dorosłych, studentów i rodzin są więc okazją do wypoczynku i zdobycia nowych umiejętności.

Profesjonalne kursy i szkolenia żeglarskie

A skoro już o umiejętnościach mowa, warto zaznaczyć, że szkoła PuntoVita organizuje nie tylko rejsy wypoczynkowe, ale również rozmaite obozy szkoleniowe, w trakcie których uczestnicy dostają możliwość uzupełnienia swojej wiedzy teoretycznej na temat żeglarstwa, a także uzyskania stopnia żeglarza jachtowego. Wszystko to sprawia, że rejsy szkoleniowe na Mazurach mogą okazać się atrakcyjnym początkiem naszej przygody z jachtami. Jest to także doskonała okazja do tego, aby czerpać wiedzę od doświadczonych żeglarzy, którzy mają za sobą mnóstwo godzin spędzonych na wodzie w rozmaitych miejscach.

Gdy już dowiemy się, na czym polega życie żeglarza i jakie zdolności należy zdobyć, aby móc rozwijać swoje pasje związane z jachtami, a także rozbudzimy w sobie chęć do spędzania czasu na wodzie, możemy odbyć rejs szkoleniowy na patent sternika jachtowego. W jego trakcie zostaniemy poinstruowani o wszystkich obowiązkach, jakie ciążą nad sternikiem i zdobędziemy niezbędne umiejętności, które pozwolą nam podejść do oficjalnego egzaminu. Mazurskie rejsy ze szkołą PuntoVita mogą okazać się początkiem wspaniałej przygody, którą będziemy wspominać przez całe życie. Między innymi właśnie dlatego warto zainteresować się dostępną ofertą.

Artykuł opracował Michał Stępka
Właściciel Szkoły Żeglarstwa PuntoVita
Niegocińska 5, 11-500 Wilkasy, Giżycko, Mazury
Strona WWW: http://puntovita.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

98 − 97 =