Sciezka-zdrowia.eu – dieta, ćwiczenia i opieka nad osobami przewlekle chorymi

ciśnienie
.

Ścieżka Zdrowia to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zmienić swoje życie. Istniejemy po to, aby pomagać tym, którzy borykają się z nadwagą, cierpią na nadciśnienie tętnicze lub chorują na cukrzycę typu II. Jesteśmy otwarci na ludzi, którzy potrzebują pomocy w walce z depresją, pragną powrócić do formy sprzed porodu lub znaleźć sposób na zmniejszenie codziennego stresu. Pragniemy pokazać, że osiągnięcie celu, jest jak najbardziej możliwe.

Gwarantujemy także, że pod okiem trenera personalnego zmiana ta będzie bezpieczna.

Nasza oferta gwarantuje opiekę doświadczonego trenera personalnego a także indywidualnie skomponowaną dietę – wierzymy bowiem, że tylko połączenie ćwiczeń i zdrowych nawyków żywieniowych, może skutkować poprawą zdrowia.

Do naszych podopiecznych przyjeżdżamy co dwa tygodnie (są to wizyty domowe) na trzydziesto minutowe spotkania, aby skontrolować efekty ćwiczeń i dobranej diety.

Skupiamy się na pomiarze tkanki tłuszczowej, mierzymy obwody, a każda z tych informacji zostaje zapisana w karcie zdrowia podopiecznego. Dzięki takiemu podejściu wiemy na jakim etapie znajduje się podopieczny i czy terapia działa. Sam podopieczny ma pełną świadomość tego, jak zmienia się jego ciało i jaki to ma wpływ na poprawę stanu zdrowia.

Korzyści, płynące ze zmiany trybu życia, włączenia aktywności fizycznej i wprowadzenia zdrowego, świadomego żywienia, będę widoczne już po kilku dniach.

Na początku zaobserwujesz, że masz w sobie więcej energii i siły. Kolejnymi etapami będzie utrata zbędnych kilogramów, zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej i zdecydowanie lepsze samopoczucie.

Ćwiczenia pod okiem doświadczonego trenera, przyczynią się do uregulowania poziomu cukru we krwi, zmniejszenia ciśnienia tętniczego (w przypadku osób z nadciśnieniem) a także oczyszczają organizm z toksyn. Mawia się, że w zdrowym ciele, zdrowy duch i my w to z całego serca wierzymy!

Naszym głównym celem jest poprawa jakości życia naszych podopiecznych, pokazania im, że to, jaką wagę przykładamy do aktywności fizycznej i diety, ma ogromne znaczenie na nasz stan zdrowia.

Zbilansowana dieta i ćwiczenia na siłowni są przede wszystkim niezwykle ważne w przypadku osób, które cierpią na cukrzycę lub nadciśnienie. Nasze doświadczenie wskazuje, że to obniżanie ciśnienia przez prawidłową dietę i ćwiczenia daje najlepsze efekty. Pomagamy także w walce z otyłością.

Ułożymy indywidualny plan treningowy, skomponujemy odpowiednią dla danej osoby, zbilansowanej diety i pomożemy dotrzeć do wymarzonego celu. Cenę możesz dostosować do swoich potrzeb poprzez wybór jednego z pakietów – cennik Scieżka Zdrowia

Ścieżka Zdrowia to kompleksowa pomoc dla wszystkich tych, którym brak motywacji, dla tych, którzy próbowali już niejednej diety a siłownia kojarzy się z czymś nieprzyjemnym.

Więcej informacji na stronie sciezka-zdrowia.eu

1 komentarz


  1. Witam.
    Super oferta z której skorzystałam, Serdecznie polecam
    Ćwiczyć mi się nie udało z trenerem ponieważ nie jestem z warszawy ale dieta bardzo mi pomogła, od dawna miałam nadciśnienie a już po 2 miesiącach odstawiłam leki.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 3