Jak sprawić przyjemność mężczyźnie, czyli rozprawa niekoniecznie na temat seksu

zabiegi na ciało i twarz
.

Panie będące w związku, które mają męża, narzeczonego czy chłopaka zapewne zdążyły poznać co sprawia ich połówką największą przyjemność poza tą cielesną. Natomiast Panie, którym miłość póki co nie była dana, niech zechcą poznać metody, które mogą w przyszłości zaowocować pomiędzy Wami a facetem poznanym np. na randkach internetowych?
Jak przystało na prawdziwego faceta, każdy chce być postrzegany za silnego macho, który kryje swe uczucia, ale gdzieś głęboko w duszy lubi otrzymywać komplementy typu: super wyglądasz, pociągająco pachniesz, fryzura na żel pierwsza klasa, a to co zrobiłeś nadaje się na medal. W gruncie rzeczy rośnie jest jego ego co powoduje, że przyjmuje pewniejszą postawę, prężąc się niczym paw.

Każdy zdrowy facet uwielbia dobrze zjeść, nie bez przyczyny mówi się „przez żołądek do serca”. Jeśli jest to smaczne, ciepłe a jeszcze w dodatku specjalnie przygotowane dla niego to już w ogóle mógłby Cię nosić na rękach cały dzień. Nie przyszłoby jemu do głowy, by szukać innej korzystając z seks randek – na meegusto.pl, mając taki skarb. Wydawałoby się, że prezenty zarezerwowane są tylko dla Pań. Ale tak naprawdę nasi Panowie lubią być także obdarowywani. Drogi perfum czy ekskluzywna woda po goleniu sprawi, że wybranek zapragnie częściej się perfumować by sprawić Tobie przyjemność. Niespodzianką będzie także wyjście ze swoim mężczyzną do kina na film, na który szczególnie nigdy byście się nie wybrały na przykład Science fiction zapewne to doceni następnym razem wybierze coś dla Was.

Propozycja podróży w nieznane jest także ekscytująca. Przygotuj wcześniej plan pamiętając o każdym szczególe a na pewno będzie mile zaskoczony. Nieważne jaki środek komunikacji wybierzesz, ważne byście dali sobie czas nigdzie się nie śpiesząc bo do kogo skoro jesteście razem a to się tylko liczy. Przygotuj kolorowe i apetyczne kanapki, herbatkę w termos, albo ulubioną przekąskę. Daj swojemu mężczyźnie mapkę z drobnym drogowskazem zobaczysz ile mu to sprawi frajdy szukając celu a i Ty będziesz podekscytowana przyglądając się temu z bliska. Niespodzianką może się okazać rejs statkiem, zwiedzanie zamku , jazda konno, czy też Spa we dwoje. Pamiętaj to Twoja niespodzianka dla Niego, więc Ty pokrywasz koszty waszej wycieczki, by nie wprawić w zakłopotanie swojej połówki, bo wcale nie musi być na nią przygotowany finansowo.

Jeśli jest kibicem jakiegoś zespołu piłkarskiego wykup bilety na mecz wiedząc, że wcześniej już tego nie uczynił. Widząc Ciebie zupełnie w innym świetle zechce Cie poznawać wciąż na nowo i na nowo. Zatem apel do Pań zajętych, teraz już wszystko zależy od Was zaskakujcie swych Panów odważnymi pomysłami. Drogie wolne Panie wchodźcie na randki internetowe by przekonać się, że znajdziecie kogoś takiego komu sprawicie przyjemność … Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 3 = 1