Stwórz event na medal!

koncert
.

Jesteś organizatorem eventu i poszukujesz agencji tanecznej, która sprosta każdemu postawionemu przez ciebie wyzwaniu? Agencja taneczna Agustina Egurroli https://agencjataneczna.pl zajmuje się od lat oprawą taneczną, a także tworzeniem choreografii. Jej wykonywanie w trakcie najpopularniejszych wydarzeń artystycznych w Polsce wśród wydarzeń w jakich mieli okazję uczestniczyć tancerzy są takie wydarzenia jak: koncerty, programy telewizyjne, muzyczne eventy. Warto również podkreślić że agencja taneczna pełni także funkcję agencji eventowej i z tego też względu posiada szerokie doświadczenie z zakresu organizacji kompleksowych wydarzeń rozrywkowych.

Na płaszczyźnie ich realizacji oraz eventów artystycznych zarówno na terenie Warszawy jak i całego kraju w agencji tanecznej Agustina Egurroli zrzeszeni pozostają najlepszej klasy profesjonaliści tancerze, choreografowie oraz instruktorzy https://agencjataneczna.pl/o-nas/agustin-egurrola. Sam Agustin Egurrola od lat może poszczycić się współpracą z wieloma gwiazdami zarówno polskiej jak i zagranicznej sceny rozrywkowej i muzycznej. To właśnie on od dawna tworzy oprawę holograficzną dla najważniejszych przedsięwzięć telewizyjnych, artystycznych, rozrywkowych i firmowych na terenie całego naszego kraju.

Agustin Egurrola jest odpowiedzialny między innymi za przygotowywanie bezkonkurencyjnych i perfekcyjnie dopracowanych choreografii. W trakcie prowadzenia swojej działalności jako choreograf zostało mu powierzone stworzenie tak wielkich i międzynarodowych wydarzeń sportowych jak finał Ligi Mistrzów UEFA. Może poszczycić się również na swoim koncie tworzeniem choreografii do takich eventów jak wyjątkowe projekty teatralne, czy choćby do musicalu Chicago który od lat jest wystawiany w Warszawskim teatrze oraz opery Czarodziejski flet po w Filharmonii Podlaskiej. Agustin Egurrola pozostaje również odpowiedzialny za choreografię w takich programach telewizyjnych jak:*X Factor, *The Voice of Poland, czym Mam Talent.

Mężczyzna jest choreografem, tancerzem, pedagogiem, sędzią oraz założycielem Egurrola Dance Studio pozostającej najlepszej w Polsce siecią szkół tańca. Augustin zasłynął również jako Mistrz Polski i zdobywca 12 tytułów mistrzowskich w tańcu towarzyskim. Bez cienia wątpliwości to najlepsza osoba na tak odpowiedzialny miejscu. Pozostaje bowiem założycielem oraz choreografem obecnie najlepszej i najlepiej prosperujące i zawodowej grupy tanecznej volt.

Zespół ten stał się marką taneczną i pozostawia daleko w tyle największą konkurencję w branży dzięki czemu od lat realizuje największe przedsięwzięcia artystyczne rozrywkowe i telewizyjne.

Egurrola Dance Studio powstał w 2003 roku kiedy augustin założył pierwszą w Polsce doskonale wyposażone i świetnie zorganizowano szkołę tańca. To również pozwoliło na stworzenie doskonałej szkoły dla jego przyszłych tancerzy. Obecnie istnieje wiele placówek na terenie Warszawy i poszczególnych miast w Polsce. Wofercie Egurrola Dance Agency znajduje znajduje się możliwość rozpoczęcia współpracy z grupą taneczną volt, stworzenie show tanecznego, współpraca z choreografami, partnerstwo z tancerzami grupy volt, kontakt z instruktorami zespołami i wiele wiele innych aspektów, które zawdzięczamy tej profesjonalnej agencji tanecznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 22 = 29