Szczęście w obrazie zaklęte, czyli niezwykłe dekoracje na ścianę

obraz
.

Czas oczekiwania na Maleństwo i jego pojawienie się na świecie to niezwykłe okresy w życiu całej rodziny. Podekscytowanie, radość, bezgraniczna miłość i oddanie – wie to każdy, kto ma podobne doświadczenia. Chcielibyśmy te przepiękne momenty zatrzymać na zawsze przynajmniej we wspomnieniach, aby móc cieszyć się nimi bez końca! Jak to zrobić? Na szczęście jest na to pewien sposób!

Urządzamy sesję brzuszkową, noworodkowa lub dziecięcą

Profesjonale sesje w zaciszu studia fotograficznego bądź też w pięknych okolicznościach przyrody w plenerze – coraz więcej osób decyduje się dziś na nie. Z chęcią zapisują się kobiety w ciąży, które wyglądają kwitnąco, gdy czekają na pojawienie się na świecie swojego ukochanego potomka. Trzeba przyznać, iż w zdjęciach tych jest trudna do uchwycenia magia, niesamowite ciepło i urok.

A co z sesjami noworodków? Kiedyś pierwsze profesjonalne zdjęcia robiono dzieciom podczas chrztu, dziś jednak już nawet kilkudniowe maleństwa stają się głównymi bohaterami przepięknych fotografii. Gdy są starsze, także z chęcią pozują fotografom w przeróżnych sceneriach.

Sesja się odbyła, mamy z niej przepiękną pamiątkę w postaci zdjęć, co zatem z nimi zrobić? Nie możemy wszak pozwolić na to, by skończyły one na dnie szuflady czy na twardym dysku komputera. Stwórzmy zatem z nich coś naprawdę wyjątkowego, zmieńmy je w wspaniałe obrazy na płótnie!

Rodzinne fotoobrazy idealnym rozwiązaniem w każdym wnętrzu!

W pokoju dziennym, dziecięcym, sypialni czy przedpokoju – w wielu przestrzeniach tego typu naścienne ozdoby będą prezentowały się wspaniale. Wszak personalizacja jest dziś na topie, po co zatem wieszać na ścianach gotowe obrazy stworzone taśmowo, gdy można zmienić w nie swoje własne rodzinne fotografie? Piękne wspomnienia będą powracały, ilekroć spojrzymy na to piękne, pełne ciepła dzieło! Oczywiście zadbano o to, by każdy z obrazów był wykonany solidnie, z wielką, ponadprzeciętną dbałością o detale, przecież tylko takie ozdoby chcemy mieć na ścianach w naszych wnętrzach.

Fantastyczny mariaż walorów estetycznych tych dekoracji i personalizacji domowych ozdób – rezultaty sesji brzuszkowych, noworodkowych i dziecięcych w pełni zasługują na to, by w ten niezwykły sposób zostały wyróżnione! Obrazy z dziećmi w roli głównej rewelacyjnie udekorują przestrzeń, dodając jej przytulności i rodzinnego charakteru. Będzie pięknie!

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.galeriadruku.com.pl gdzie można złożyć zamówienie na swój własny fotoobraz ze zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

36 − 30 =