Szkoła tańca dla Twojego dziecka!

dziecko
.

Nasza córka odkąd zaczęła samodzielnie stawiać pierwsze kroki uwielbiała wesoło pląsać do rytmów muzyki. Gdy skończyła 5 lat wraz z mężem postanowiliśmy zapisać ją na grupowe lekcje tańca dla najmłodszych. Była to dla niej niezła zabawa, a dodatkowo nasza córka mogła rozwijać się w tej dziedzinie na tyle na ile pozwalały jej ówczesne warunki. Po dwóch lata zabaw w grupie dla najmłodszych, wybrana przez nas szkoła tańca nie mogła zaproponować jej dalszego rozwoju osobistego, a młoda wciąż miała chrapkę na więcej. Skrupulatne wyszukiwania zaprowadziły nas do Egurrola Dance Studio w naszym rodzinnym mieście czyli w Warszawie https://taniec.com.pl/br/ . Szkoła ta okazała się strzałem w dziesiątkę! Nasza córka zaczęła odbywać lekcje indywidualne z profesjonalnym instruktorem tańca. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które wiążą z tańcem nie tylko swoją przyszłość, ale chcą również udoskonalić technikę swoich ruchów i zostać mistrzami w dziedzinie tańca. Egurrola Dance Studio daje możliwość wykupienia jednej lekcji lub pakietu, który składa się z 5 indywidualnych spotkań z instruktorem.

Każda lekcja to godzina pracy nad sobą, ale też zabawy dzięki czemu córka wracała z treningów szczęśliwa i gotowa na więcej. Nasza pociecha w krótkim czasie od rozpoczęcia przygody z tą szkołą tańca w Warszawie, czuła się pewniejsza gdy musiała zmierzyć się z nową choreografią lub przekazać (czasem trudne dla dziecka) emocje właśnie poprzez taniec. Widzieliśmy w niej wielką zmianę, oczywiście na lepsze. Lekcje indywidualne po pewnym czasie zaprowadziły naszą dziewczynkę na niezliczoną ilość zawodów. Ogólnopolskie zawody przynosiły zarówno płacz radości jak i łzy rozczarowania, ale z każdą porażką dawały energię na kolejne przygotowania. Nasze dziecko nauczyło się przegrywać i wygrywać, ale też sumienności i wytrwałości w dążeniu do postawionego sobie celu, a to wszystko z pomocą Egurrola Dance Studio i ich profesjonalnemu podejściu do tematu. Moja córka, dziś właścicielka medali i tytułów, nie zamieniłaby tej szkoły tańca za żadne skarby!

Ja z kolei odkąd dowiedziałam się, że syn szwagierki, 5 letni wulkan energii, uwielbia tworzyć własne i  często niebezpieczne choreografie poleciłam jej lekcje tańca, aby młody mógł się bezpiecznie wyszaleć. Szwagierka nie była pewna co do realizacji tego pomysłu, ponieważ nie mieszkają oni w Warszawie, a zależało im na szkole tańca o tym samym poziomie jak Egurrola Dance studio w Warszawie. Córka dorzuciła swoje przysłowiowe trzy grosze mówiąc nam o placówce szkoły w rodzinnej miejscowości szwagierki  i tak o to maluszek za kilka dni ma zacząć swoje pierwsze zajęcia taneczne dla najmłodszych w szkole tańca Egurrola Dance Studio we Wrocławiu https://taniec.com.pl/ww/ . Jestem pewna, że również we Wrocławiu instruktorzy podejdą do swojego zadania profesjonalnie i odkryją w dzieciach ziarenko pasji, które będą mogli oni rozwijać w przyszłych latach. Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za przyszłych tancerzy naszego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 5 =