Szukamy farby w kolorze jasnego popielatego blond

lifting twarzy
.

Kobieta zmienną jest – o tym wiadomo nie od dzisiaj. A jaka jest najprostsza i najkorzystniejsza zmiana wizerunku dla kobiet? Oczywiście, zmiana koloru włosów. Już dawno do lamusa odeszły czasy, kiedy do wyboru były trzy podstawowe kolory farb, które tak poza tym strasznie niszczyły włosy. Teraz gama dostępnych kolorów jest bardzo duża, więc jeśli tylko masz taką potrzebę, to co kilkanaście tygodni możesz mieć nowy kolor włosów. Ostatnimi czasy dużym hitem wśród pań pragnących zmian jest jasny popielaty blond.

Mężczyźni wolą blondynki?

Film z najsłynniejsza blondynką na świecie czyli Marylin Monroe z pewnością przyczynił się do tego, że farba w kolorze jasnego blondu zaczęła znikać z półek. Każda z pań chciała przypominać amerykańską seksbombę. Jednak pamiętajmy, że jasny popielaty blond czy też farba jasny blond nie będzie pasować do każdej karnacji. Czasami bowiem wpływ na to, czy dobrze nam w jakimś odcieniu zależy również od tego jaki mamy kształt twarzy. Warto o tym pamiętać, kiedy będziemy decydować się na farbę w odcieniu blond.

Jasny popielaty blond – dla kogo najlepszy?

Wiadomo, że osoby, których naturalnym kolorem jest blond będą się dobrze czuły w każdym przypadku kiedy użyta zostanie farba w kolorze jasnego blond. Jeśli chodzi jednak o jasny popielaty blond to pasuje on przede wszystkim dla typu urody skandynawskiej. Są to bardzo jasne blondynki, o bardzo jasnej cerze i niebieskich czy szarych oczach. Farba jasny blond dobrze sprawdzi się również w przypadku osób z piegami, aczkolwiek nie mamy tu na myśli osób o naturalnym rudym kolorze włosów.

Z brunetki w blondynkę?

Farba jasny blond czy jasny popielaty blond dla brunetki? Może wydawać się to dziwnym, wręcz ryzykownym pomysłem, ale okazuje się jednak, że można dokonać takiej metamorfozy. Oczywiście włosy trzeba najpierw rozjaśnić, a dopiero później zacząć stosować farby. Jednak jest to propozycja dla brunetek czy naturalnych szatynek, które nie mają ciemnej karnacji, ponieważ w tych przypadkach uzyska się efekt mało naturalny, wręcz sztuczny.

Radykalne metamorfozy tylko pod okiem fachowców

Decydując się na jasny popielaty blond pamiętaj, aby metamorfozy tej nie przeprowadzać na własną rękę. O wiele lepszy efekt uzyska się w profesjonalnym salonie fryzjerskim, w którym farba w kolorze jasnego blondu czy popielatawego blondu jest farbą najlepszego gatunku. Fryzjer będzie wiedział jak ją nałożyć aby uzyskać spektakularny efekt, a ty z pewnością będziesz bardzo zadowolona z przeprowadzonej metamorfozy. Pamiętaj jednak również o tym, że mimo nawet najlepszych technologii, farby niszczą włosy, dlatego warto zaopatrzyć się także w odpowiednie kosmetyki do ich pielęgnacji. Z pewnością fryzjer poleci odpowiednią gamę takich produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 3 =