Top jako kluczowy element manicure hybrydowego

paznokcie
.

Dobrze wykonany manicure powinien posiadać lśniącą powłokę, piękny kształt płytki oraz równomiernie rozprowadzony lakier. Niezwykle ważna jest również trwałość stylizacji. Cechy takie osiągniemy dzięki umiejętnościom stylizacji oraz wysokiej jakości produktom utwardzonym pod lampą UV. Za większość wspomnianych cech odpowiada jednak jeden produkt, czyli top. Bez niego nie ma praktycznie mowy o manicure hybrydowym.

Czym jest top?

Jak sama nazwa wskazuje “top” oznacza górną powierzchnię lub wierzch i jest ostatnią warstwą nanoszoną na paznokcie w trakcie stylizacji. Top odpowiada więc na ostateczny wygląd paznokci, jest bezbarwny i musi zostać utwardzany pod lampą UV. Styliści paznokci podkreślają, że top spełnia kilka bardzo ważnych funkcji: nadaje niesamowity połysk, utrwala manicure oraz wygładza wszelkie nierówności. Użycie topu jest więc konieczne, aby cieszyć się ładnymi paznokciami przez kilka tygodni. Bez niego zauważymy odpryski już po kilku dniach. Top bez przemywania do hybryd jest niezwykle doceniany przez stylistki, ponieważ jest prostu w użytku i skuteczny. Nazywany jest również dry top hybrydowy i wpisując tę nazwę znajdziemy różnorodne produkty.

Top no wipe

Lakier ten nie posiada warstwy dyspersyjnej, dlatego nie trzeba go przemywać stylizacji cleanerem. Różni się od pozostałych topów również konsystencją, która jest rzadsza i bardzo łatwo się rozprowadza. Podczas codziennej pracy to duża oszczędność pieniędzy oraz czasu, ponieważ produkt nakłada się bardzo szybko. Top No Wipe jest produktem najwyższej jakości, a zastosowanie unikalnej formuły pozwoli zabezpieczyć paznokcie przed żółknięciem. Top nie przebarwia kolorów i będzie świetnym wykończeniem dającym nasyconą kolorystykę i długotrwały połysk.

Dlaczego warto zdecydować się na manicure hybrydowy?

Kobiety marzą o pięknych i eleganckich paznokciach, które wytrzymają kilka tygodni. Jednym z bardzo popularnych sposobów stylizacji jest manicure hybrydowy. Na oczyszczoną płytkę paznokcia nakłada się specjalną bazę i utwardzamy pod lampą UV przez kilkanaście sekund. Kolejny krok to nałożenie lakieru o wybranym kolorze i ponowne utwardzenie w lampie. Ostatnim krokiem jest nałożenie topu oraz finalne utwardzenie w lampie. Top bez przemywania do hybryd nie wymaga użycia cleanera, więc skraca czas stylizacji. Do zalet manicure hybrydowego zaliczymy trwałość, elegancję oraz możliwość wykonania wielu zdobień. Specjalne bazy proteinowe pozwolą uniknąć zniszczenia paznokci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + 1 =