Urodziny dla dzieci na sali zabaw – wszystko, co warto wiedzieć o ich organizacji

zabawa
.

Te urodziny Twojej pociechy mają być jedyne w swoim rodzaju! Wybierz salę zabaw dla dzieci i zorganizuj je właśnie tam! Coraz mniej rodziców urządza dzisiaj urodziny dla dzieci w domu. To nie tylko kwestia wygody, ale również dobrej zabawy najmłodszego solenizanta oraz zaproszonych przez niego gości. Kapitalnym pomysłem na przyjęcie może być sala zabaw – to właśnie tam maluchy mogą zapomnieć o całym świecie i bawić się przez wiele godzin.

Jeśli także myślisz o urządzeniu takiej imprezy dla dzieci, sprawdź razem z nami, co warto wiedzieć na jej temat przed wykonaniem rezerwacji!

Sala zabaw dla dzieci – idealna sceneria na urodziny

Dzisiaj sale zabaw dla dzieci dostępne są w wielu miejscach. To nie tylko kąciki urządzone w popularnych centrach handlowych, ale również specjalne hale, które po brzegi wypełnione są najróżniejszymi atrakcjami dla najmłodszych. To wprost wymarzone miejsce na urodziny dla dzieci!

Samo wyjście do sali zabaw może być doskonałym prezentem, ale wiele sal oferuje także możliwość organizacji przyjęć na miejscu. W taki sposób zorganizować można imprezy dla dzieci w Warszawie, a także w wielu innych miastach na terenie Polski.

Sale dysponują mniejszymi, wydzielonymi salkami, w których na uczestników imprezy czekają stół wraz z krzesłami. To tam można złożyć życzenia solenizantowi i przekąsić coś smacznego. Następnie maluchy mogą przejść do sali zabaw, aby właśnie tam korzystać z różnorodnych atrakcji – czekają na nich zjeżdżalnie, baseny z gąbkami i piłeczkami, tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

Dla solenizanta oraz dla jego gości urodziny w sali zabaw mogą być więc niesamowitą okazją, aby wybawić się bez ograniczeń – po dwóch czy trzech godzinach spędzonych w takim miejscu każdy maluch będzie spał kamiennym snem!

Ile kosztuje urządzenie imprezy dla dzieci w sali zabaw?

Za urodziny dla dzieci zorganizowane w sali zabaw wcale nie trzeba płacić sporej sumy. Z jakimi kosztami należy się wtedy liczyć?

Cena za imprezy dla dzieci w salach zabaw zależna jest głównie od wybranego pakietu urodzinowego. Sale oferują specjalne pakiety, które różnią się pomiędzy sobą cenami oraz zakresem usług, dlatego też można dostosować je wtedy indywidualnie do swoich potrzeb i budżetu.

W cenie pakietu urodzinowego można otrzymać:

  • wynajem salki urodzinowej na wyłączność
  • wstęp do sali zabaw dla wszystkich uczestników
  • dekoracje sali – kolorowa zastawa, baloniki i inne ozdoby
  • poczęstunek i napoje – różnią się zależnie od pakietu
  • pomoc opiekuna grupy urodzinowe
  • upominek dla solenizanta

Za określone usługi należy dopłacić. Przykładowo, na miejscu możemy zamówić tort urodzinowy, ale jeśli chcemy wnieść własny, wtedy musimy także wpłacić odpowiednią sumę za taką możliwość. Dodatkowe opłaty dotyczą także innych usług, na przykład zamówienia animatora, malowania buzi, pokazów iluzjonistycznych, skręcania baloników czy piniaty ze słodyczami.

Warto także zaznaczyć, że na koszt organizacji urodzin dla dzieci w sali zabaw ma wpływ termin. Najczęściej przyjęcia w weekendy będą związane z wyższymi kosztami niż urządzenie ich od poniedziałku do czwartku.

Dodatkowo warto sprawdzić, czy będą dostępne miejsca dla rodziców dzieci, którzy będą chcieli pozostać na przyjęciu. Często należy wykonać wtedy dodatkową rezerwację – mogą pojawić się także koszty związane z taką rezerwacją.

Ogólnie rzecz biorąc, za imprezy dla dzieci w Warszawie zapłacimy cenę od około 50 złotych za osobę do nawet ponad 100 złotych za jednego uczestnika.

Airo Space Kids – najlepsze miejsce na urodziny dla dzieci w Warszawie?

Szukasz wyjątkowego miejsca na imprezy dla dzieci w Warszawie? Wybierz nowoczesną salę zabaw Airo Space Kids, która zlokalizowana jest przy ulicy Łopuszańskiej. Airo Space Kids to kosmiczna sala zabaw oferująca niesamowite atrakcje dla najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowano tutaj także salki urodzinowe o różnych galaktycznych aranżacjach.

Więcej informacji dotyczących organizacji imprezy dla dzieci w sali zabaw Airo Space Kids można uzyskać na stronie internetowej: https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw/kosmiczne-urodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 3 =