Urodziny Dziecka w Warszawie? Time Machine Minigolf

dzieci
.

Każdy rodzic doskonale wie jak wiele wysiłku kosztuje urządzenie urodzin dla swojej pociechy. Z wiekiem maluch coraz żywiej interesuje się swoim świętem i coraz trudniej zbyć go jedynie kilkoma prezentami i tortem. Przybywa mu przyjaciół, a co za tym idzie potencjalnych gości na przyjęciu urodzinowym. W pewnym momencie bardzo trudno jest zorganizować miejsce na zabawę dla dzieci we własnym małym M. Gromadka dzieci potrafi przewrócić do góry nogami nasze uporządkowane mieszkanie. Co w takiej sytuacji zrobić? Zorganizować ciekawe przyjęcie urodzinowe poza domem.

A może aktywne urodziny

Urodziny dorosłym kojarzą się głównie z przesiadywaniem za stołem i spożywaniem dużej ilości wysokokalorycznych posiłków. Mimo, że coraz częściej wybieramy aktywne formy spędzania czasu, w świadomości nadal pokutuje pogląd o statyczności takich imprez.

Dzieci z kolei potrzebują ruchu. Zwłaszcza w grupie potrafią wykazać się takim poziomem energii, że nie jeden zawodowy sportowiec mógłby mieć kompleksy. Dla takich dzieci w Warszawie Time Machine Minigolf przygotowało specjalne atrakcje.

 

Urodzinowy minigolf dla dziecka

Time Machine Minigolf to ciekawe miejsce w Warszawie na urządzenie urodzin swojemu dziecku. Oferuje on m.in dwugodzinne pobyty w salkach tematycznych z efektami 3D, gdzie solenizant wraz z gości mogą spędzić niezapomniane chwile. Do wyboru są 3 imprezy tematyczne w urokliwej scenerii:

  • biesiada króla Artura
  • uczta Cezara
  • bal na Olimpie

W skład każdego pakietu wchodzi gra w minigolfa pod okiem przyjaznego animatora. Z Time Machine Minigolf dzieci doświadczą unikalnego klimatu podróży w czasie.

Biesiada króla Artura

Uczestnicy biesiady dostają do dyspozycji salę tematyczną osadzoną w średniowiecznych realiach. Każdy z nich otrzyma specjalne okulary 3D, dzięki którym w pełni odkryje walory gry w minigolfa i poczuje, jakby naprawdę przebywał w czasach rycerzy Okrągłego Stołu.

Dodatkowym bonusem będzie darmowy bilet na kolejną grę w minigolfa dla solenizanta

Koszt organizacji urodzin w takiej lokalizacji waha się od 40 do 45 zł od osoby w zależności od terminu zabawy.

Uczta Cezara

Jeżeli nie kręcą was klimaty średniowieczne, co powiecie na starożytny Rzym. Uczta Cezara to propozycja dla wszystkich, którzy chcą poczuć klimat antyku. Tak jak w przypadku biesiady króla Artura dzieci otrzymają okulary 3D, by w pełni zagłębić się nastrój Imperium Rzymskiego.

Poza zabawą dzieci otrzymają od organizatorów zabawy nieograniczoną liczbę napojów (w tym soków i wody) oraz poczęstunek składający się z popcornu, żelków, cukierków i nachosów. Niejeden urwis będzie zachwycony taką ucztą.

Ponadto solenizant otrzyma darmowy bilet na kolejną grę w minigolfa, natomiast pozostali uczestnicy urodzin mogą liczyć na kupon rabatowy do wykorzystania przy nadarzającej się okazji.

Koszt zabawy w starożytnym Rzymie to 65 – 70 zł od osoby.

Bal na Olimpie

Jeżeli nie starożytny Rzym to może starożytna Grecja. Bal na Olimpie to oferta dla grup nie znających pojęcia nudy. Przez dwie godziny dzieci i młodzież mogą oddawać się pasjonującej grze w minigolfa w mitologicznej scenerii.

Uczestnikom spodoba się z pewnością fakt, że na uczcie serwowane będą w nieograniczonej ilości napoje oraz cała masa przekąsek w postaci owoców, chrupek kukurydzianych, nachosów, popcornu i lizaków bez cukru.

Każdy z uczestników urodzin dostanie specjalny prezent w postaci darmowego biletu na kolejną grę

Rodzice chcący zorganizować ciekawe urodziny w scenerii greckiej powinni liczyć się z kosztem 80 – 85 zł od osoby w zależności od terminu organizowanej zabawy.

Chłopiec próbuje wdmuchnąć piłeczkę do dołka

Gdy minigolf to za mało…

Jeżeli gra w minigolfa to za mało na rozładowanie baterii maluchów, Time Machine Minigolf przygotował specjalną ofertę – FUN PACK. Oprócz sportowych emocji w czasach starożytnych Time Machine Minigolf udostępnia uczestnikom urodzin salę zabaw Inca Play.
Karuzela jak w wesołym miasteczku, gigantyczny małpi gaj, labirynt, pokój wspinaczkowy i korytarz krzywych luster to tylko niektóre atrakcje, które czekają na milusińskich.

Wstęp na salę zabaw dostępny jest przy każdym pakiecie tematycznym. Do ceny podanej przy ofercie należy dodać 15 zł – w przypadku gdy zabawa ma odbywać się we wtorek, środę lub czwartek – lub 25 zł na osobę, gdy urodziny organizujemy w piątek, sobotę lub niedzielę.

Najważniejsze jest dziecko

Organizacja zabawy urodzinowej dla dziecka to niemałe wyzwanie logistyczne i finansowe dla rodziców. Zawsze jednak musimy pamiętać dla kogo organizujemy urodziny. Niedopasowanie atrakcji do charakteru i temperamentu dziecka może być przyczyną nieudanej imprezy, a co za tym idzie źródłem smutku i rozczarowania malucha. Nie zapominajmy! Najważniejsze jest, by dziecko czuło się szczęśliwe!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 4 = 2