Wampirzy lifting – zdumiewające właściwości krwi

krew
.

Krwi nie możemy niczym zastąpić – próby wytworzenia syntetycznej „wersji” dotychczas nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Jej obecność w organizmie jest nieodzowna. O właściwościach płynnej tkanki można by mówić bardzo długo, nie wyczerpując przy tym tematu. Po pierwsze, dzięki niezakłóconemu działaniu krwiobiegu wszystkie komórki ludzkiego ciała otrzymują tlen, niezbędny do funkcjonowania. To jednak zdecydowanie nie wszystko, co można powiedzieć o wspomnianym płynie ustrojowym. Krew jest zbudowana z wyspecjalizowanych komórek oraz z osocza. Krwinki czerwone zajmują się transportem tlenu. Krwinki białe odpowiadają za odporność organizmu, natomiast płytki krwi powodują jej krzepnięcie. Przy właściwościach osocza warto zatrzymać się nieco dłużej.

Wampirzy lifting

Osocze to składnik krwi, w którym występują, a właściwie są zawieszone elementy komórkowe. Aby je wyizolować, wiruje się krew przy użyciu odpowiedniej aparatury. Skład osocza to w 90 procentach woda, w 7 – białka, a w 3 – związki organiczne i nieorganiczne, m.in.: glukoza, hormony, kwasy tłuszczowe, witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (A, D, E, K) oraz sole mineralne. Osocze bogatopłytkowe zawiera zwiększoną ilość płytek krwi, dzięki czemu stymuluje procesy regeneracyjne i przyspiesza gojenie się ran. Preparat krwiopochodny znajduje zastosowanie w medycynie estetycznej. Dzięki jego wykorzystaniu wykonuje się tzw. wampirzy lifting. Naturalna regeneracja skóry to alternatywa dla zastrzyków z botoksu. Botoks jest oczyszczoną toksyną botulinową, której działanie polega na czasowym blokowaniu przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego. Wskutek wykonania iniekcji zmarszczki mimiczne znikają na jakiś czas, a inne nie pogłębiają się. Podstawowa różnica pomiędzy osoczem bogatopłytkowym a botoksem polega na tym, że pierwszy z wymienionych preparatów jest w pełni naturalny i pochodzi z organizmu osoby poddającej się zabiegowi (niewielka próbka krwi pobierana od pacjenta i po drobnym przetworzeniu z powrotem wstrzykiwana do jego ciała), natomiast drugi stanowi „element obcy” w organizmie.

Zabieg

Wampirzy lifting to bezpieczny, nieinwazyjny i naturalny zabieg, którego efekty są wyraźnie widoczne już po pierwszym cyklu. Piękniejsza, wygładzona skóra zyskuje młodszy, zdrowszy wygląd i prezentuje się lepiej. Ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych lub innych niepożądanych skutków jest w tym przypadku znikome, ponieważ w trakcie procedury wykorzystuje się materiał pochodzący z organizmu pacjenta. Zagęszczone płytki krwi stymulują produkcję naturalnego kolagenu w skórze, a także poprawiają jej ukrwienie. Intensywne odżywienie przynosi pożądane i trwałe rezultaty w krótkim czasie. Zabiegi przy użyciu osocza bogatopłytkowego stosuje się również po to, by przyspieszyć procesy regeneracyjne skóry po inwazyjnych i skomplikowanych procedurach przeprowadzanych w ramach medycyny estetycznej.

Wampirzy lifting to jeden z istotniejszych punktów oferty, jaką przygotował dla swoich Klientów Instytut Luisa: http://www.instytutluisa.pl/uslugi/osocze-bogatoplytkowe-wampirzy-lifting/. Pozyskanie eliksiru młodości jest intrygującym motywem występującym w licznych bajkach dla dzieci. Wiedza medyczna odkrywana i poszerzana przez ostatnie dziesięciolecia dostarcza coraz więcej dowodów na to, że w każdej legendzie znajduje się ziarenko prawdy. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego w rewitalizacji skóry to kolejny, mały kroczek ludzkości, dzięki postawieniu którego możemy zachować młodość nieco dłużej niż poprzednie pokolenia. Jednocześnie nie płacimy przy tym wysokiej ceny – dosłownie ani w przenośni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 2 =