Witaj, szkoło – czyli skompletuj wyprawkę na nowy rok szkolny

szkoła
.

Rok szkolny dopiero się rozpoczął, więc to już najwyższy czas skompletować szkolną wyprawkę, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Zanim dzwonek w szkole Twojego dziecka rozkręci się na dobre, wybierz się na zakupy. Sprawdź, czego będzie potrzebować uczeń.

Początek roku szkolnego zawsze wiąże się z dużymi emocjami. Dzieci nie mogą doczekać się, kiedy zapakują do plecaka nowe książki, zeszyty oraz inne szkolne akcesoria. Czego nie powinno wśród nich zabraknąć?

Wygodny plecak to podstawa

Plecak to fundament szkolnej wyprawki. By jednak spełnił swoje zadanie, musi być nie tylko pojemny, ale również wygodny i praktyczny. Są to kryteria ważne przede wszystkim z punktu widzenia rodziców, ponieważ dla uczniów liczy się także moda.

Okazuje się jednak, że aktualne trendy można połączyć z funkcjonalnością i komfortem. Wystarczy zaopatrzyć się w bardzo modny ostatnio plecak z silikonowym panelem na piksele, np. dostępnej w sklepie PaTaToy marki Upixel. Do plecaka dołączony jest zestaw ponad 200 pikseli, dzięki którym możliwe jest stworzenie własnego obrazu zgodnie ze swoją fantazją i kreatywnością. Zapewni to maksymalną personalizację plecaka oraz podkreślenie jego oryginalności.

Wygodne i modne plecaki dostępne są również w wersjach dla przedszkolaków czy najmłodszych uczniów szkoły podstawowej. Kolorowe, ozdobione bajkowymi motywami, stanowią doskonałą zachętę do wizyty w klasie.

Alternatywą dla tradycyjnych plecaków są torby i tornistry na kółkach. Dzięki nim dzieci nie będą zmuszone do dźwigania ciężaru na plecach.

Wyposażenie plecaka, czyli piórniki

Jeśli plecak, to i piórnik – gadżet stanowiący miejsce na akcesoria piśmiennicze. W tym przypadku funkcjonalność ma dla dzieci drugorzędne znaczenie, bo ponownie liczy się przede wszystkim moda i ciekawy wygląd.

Producenci „dwoją się i troją”, by spełnić oczekiwania dzieci uważanych za najbardziej wymagających klientów. Dlatego z wyborem odpowiedniego piórnika nie będzie większych problemów. Można je z łatwością dopasować do plecaka, także z silikonowym panelem na piksele czy bohaterem z ulubionej kreskówki – dzięki temu piórnik może być tak samo designerski, jak plecak.

Gadżety wspierające edukację

Przygotowując się do nadchodzącego roku szkolnego, warto mieć też na uwadze wszelkie gadżety wspierające edukację. W pokoju każdego ucznia (także odbywającego edukację przedszkolną) świetnie sprawdzą się takie akcesoria jak:

  • plan lekcji – np. oprawiony w drewnianą ramkę,
  • tablica kredowo-magnetyczna,
  • klasyczne liczydło – idealne dla przedszkolaków i uczniów nauczania początkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

97 − = 87