Jak wybrać odpowiednie krzesełko do karmienia dla dziecka?

krzeslo
.

Nauka siadania dla niemowlaka to ogromne wyzwanie, zazwyczaj jest tak, że większość dzieci zaczyna siadać w podobnym okresie jak inne dzieci czyli między 7 a 10 miesiącem życia.

Przychodzi okres, że dziecko samo decyduje, kiedy jest już gotowe na siadanie, ważne jest to by chciało się chętnie tego uczyć. W okresie tym dziecko może już znacznie dłużej siedzieć przy zabawie jak i przy krzesełku do karmienia.

Dzięki temu, dziecko może aktywnie spędzać czas w gronie rodziny przy stole i codziennych posiłkach. Zanim dziecko nauczy się pewnie siadać, rodzice powinni pomyśleć nad właściwym wyborem krzesełka do karmienia, a tych na obecnym rynku jest bardzo duży wybór.

Krzesełko Peg Perego Prima Pappa Zero 3 to polecane krzesełko dla każdego małego dziecka od urodzenia do ukończenia przez nie 3 lat. Przeznaczony dla dzieci do 15 kg wagi. Jest to bardzo lekkie, wygodne w użyciu krzesełko oraz niezwykle funkcjonalne. Zanim dziecko nauczy się pewnie siadać krzesełko może przydać się jako leżaczek, który można ustawić w pozycji półleżącej idealnej dla nowonarodzonego dziecka, który długie godziny spędza właśnie w tej pozycji. W późniejszym okresie swojego życia leżaczek można przekształcić w krzesełko, które nie musi służyć tylko do karmienia.

Krzesełko Prima Pappa może również służyć dziecku do spędzania wolnego czasu przy rodzicach, a oni mogą mieć dziecko blisko siebie na oku. Krzesełko to posiada w swoim wyposażeniu pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które chronią dziecko przed wypadnięciem, a dolna blokada zapobiegnie wysunięciu dziecka z krzesełka. Gdy dziecko podrośnie, można wypiąć blat, by przystawić krzesełko bezpośrednio do rodzinnego stołu, co ma pomóc dziecku uczyć się prawidłowego siedzenia przy stole w gronie rodziny.

Krzesełko można regulować w siedmiu różnych pozycjach wysokości ale także ma możliwość trzystopniową regulację oparcia, którą można ustawić do wygodnej pożądanej pozycji. Regulowana jest także podpórka pod stopy dziecka. Tapicerka krzesełka Peg Perego Prima Pappa Zero 3 wykonana jest z wysokiej jakości skóry ekologicznej, która nadaje się do czyszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 75 = 81