Zachowaj młodość i wygładź swoje zmarszczki

Zachowaj młodość i wygładź swoje zmarszczki
.

Od wieków kobiety są w stanie zrobić bardzo wiele, aby wyglądać młodo i zatuszować wszystkie oznaki starzenia się skóry. Już w starożytnych czasach Kleopatra znana była między innymi z tego, że korzystała z wielu zabiegów, jakie miały powstrzymać proces starzenia, a słynne jej kąpiele w kozim mleku do dziś stosuje się w niektórych ośrodkach spa. Obecnie kobiety mają łatwiej, bo producenci kosmetyków są naprawdę kreatywni i cały czas proponują nowe rozwiązania, które skutecznie pozwalają na zachowanie młodego wyglądu przez długi czas. Warto zwrócić uwagę na świetną linię kosmetyków L’Oréal Revitalift Laser X3.

Preparaty L’Oréal Revitalift Laser mają niezwykle ciekawą i zarazem skuteczną formułę. Ich receptura została oparta o dwa główne składniki aktywne, mianowicie kwas hialuronowy oraz tak zwaną cząsteczkę młodości Pro-Xylane. Jak działa kwas hialuronowy, nie jest dla większości tajemnicą. Przypomnijmy jednak, że potrafi on wiązać cząsteczki wody w skórze i dzięki temu zapewnia jej odpowiednie nawilżenie oraz jędrność. Kwas hialuronowy potrafi także łączyć włókna kolagenowe, które zapewniają skórze elastyczność i odpowiednią jej gęstość. Natomiast znajdujące się w kosmetykach L’Oréal Revitalift Laser cząsteczki Pro-Xylane są już pewną nowością, o której nie każdy ma pojęcie.

L’Oréal Revitalift Laser X3 i Pro-Xylane

Pro-Xylane to kompleks molekułów z buku, który został opracowany i opatentowany przez laboratoria L’Oreal. Ta niezwykła substancja potrafi upodobnić się do protein i cukrów, czyli do aminopeptydów, które wspierają białka w budowie skóry człowieka. Wcześniej w kosmetykach stosowano peptydy, mające za zadanie wspomaganie białek, ale one nieprzerwanie wzbudzały wiele kontrowersji w środowisku dermatologów. Peptydy podejrzewano o zły wpływ na system immunologiczny człowieka. Pro-Xylane z kolei jest bezpiecznym składnikiem, który znakomicie może wspierać skład kosmetyków przeciwzmarszczowych i, co ważne, czyni to skutecznie.

Seria kosmetyków L’Oréal Revitalift Laser X3 to kompletny zestaw do przeciwzmarszczkowej pielęgnacji skóry. Kremy na dzień i na noc zapewniają skórze doskonałą pielęgnację przez całą dobę. Krem L’Oréal Revitalift Laser X3 na noc nie tylko skutecznie redukuje zmarszczki, ale także poprawia strukturę powierzchni skóry. Kosmetyk przeznaczony do stosowania na dzień skutecznie modeluje kontur twarzy, a także zagęszcza skórę, bo ta z wiekiem ma coraz mniej zwartą strukturę i traci w ten sposób swoją jędrność i elastyczność.

Na uwagę zasługuje peeling przeciwzmarszczkowy L’Oréal Revitalift Laser X3. Jednorazowe płatki kosmetyczne zostały nasączone preparatem zawierającym dziesięcioprocentowy kwas glikolowy, który skutecznie wygładza skórę i ujednolica jej koloryt. Peeling L’Oréal Revitalift Laser X3 oczyszcza skórę oraz zapewnia w ten sposób składnikom aktywnym zawartym kremach skuteczniejszą penetrację skóry. Najlepiej stosować go tuż przed położeniem kremu L’Oréal Revitalift Laser X3 na dzień. Z kolei serum z tej serii to intensywna formuła, doskonale redukująca zmarszczki oraz przywracająca gęstość skóry.

Kiedy stosować L’Oréal Revitalift Laser X3?

Dermatolodzy twierdzą, że pielęgnację przeciwzmarszczkową skóry należy rozpoczynać już około 25. roku życia. Powinno się wówczas rozpocząć stosowanie kremów nawilżających i natłuszczających. Kremy na dzień powinny bezwzględnie zawierać filtry UVA i UVB.

Około czterdziestego roku życia przychodzi czas na bardziej zdecydowanie działania i kosmetyki, do których zalicza się właśnie L’Oréal Revitalift Laser X3. To seria kosmetyków, która wyjątkowo skutecznie zaopiekuje się cerą, spowalniając efekty starzenia się skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 6 =