Zadbaj o swoją prywatność. Czy warto korzystać z bezpiecznego komunikatora?

telefon
.

Postęp technologiczny sprawił, że smartfony stały się centrami dowodzenia ich właścicieli. Mnogość funkcji, jakie oferują, jest ogromna, dlatego wiele osób nie wyobraża sobie bez nich życia. Z tych samych powodów telefony stały się głównym celem hakerów. Jak można odeprzeć ich atak i odzyskać prywatność w sieci?

Ataki hakerów występują coraz częściej. Skąd w telefonach bierze się złośliwe oprogramowanie?

Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że cyberprzestępczość jest powszechna, jednak nie pojednuje kroków, które miałby jej zapobiec. Co więcej, ściągnięcie szkodliwego oprogramowania na telefon jest bardzo proste, użytkownicy sami nieświadomie je pobierają. Wystarczy, że uruchamiają podejrzane linki lub SMS-y. Czasami wystarczy po prostu zalogować się do publicznej sieci Wi-Fi, by narazić się na przejęcie danych.

Kiedy złośliwe oprogramowanie zostanie zaimplementowane w naszym telefonie, często nie mamy o tym pojęcia. W tym czasie przestępcy wykradają dane uwierzytelniające do kont bankowych, skrzynek pocztowych oraz mediów społecznościowych. Co więcej, zdarza się, że hakerzy blokują smartfony i odblokowują je dopiero wtedy, kiedy użytkownik wpłaci określoną sumę pieniędzy.

Przez cyberprzestępczość tracimy pieniądze, tożsamość oraz prywatność. Nie warto ryzykować, lepiej skorzystać z bezpiecznych aplikacji, które doskonale radzą sobie z atakami. Dzięki nim podniesiemy swój poziom bezpieczeństwa w sieci.

Czy warto korzystać z bezpiecznych komunikatorów? Dlaczego mam im zaufać?

Mając świadomość tego, że tak naprawdę w sieci nie można nikomu ufać, ciężko wybrać aplikację, która ma chronić naszą prywatność. Skąd w takim razie czerpać rzetelne informacje na temat skuteczności danej aplikacji? Najlepiej sięgnąć po opinie globalnych ekspertów. UseCrypt Messenger to bezpieczny komunikator, którego możliwości potwierdzają międzynarodowi specjaliści zajmujący się cyberbezpieczeństwem.

To polska aplikacja, która zmienia oblicze komunikacji. Po pierwsze, zapewnia użytkownikowi kontrolę bezpieczeństwa. Komunikator sprawdza, czy urządzenie nie zostało zainfekowane i można bez przeszkód prowadzić konwersacje. Dysponuje niezależnym od systemu operacyjnego hasłem, które podnosi poziom bezpieczeństwa nawet w razie kradzieży. Ponadto aplikacja zapewnia pełną anonimowość IP. Nie tylko samego właściciela smartfona, lecz także jego rozmówców. Przez co niemożliwe jest określenie lokalizacji oraz przebiegu rozmów obu osób. Bardzo ważnym faktem jest to, że serwery UseCryt Messengera nie gromadzą i nie archiwizują żadnych informacji. Dlatego żadne wiadomości nie wyciekną do osób trzecich. Co więcej, w razie niebezpieczeństwa i nieoczekiwanych zdarzeń, wszelkie dane z komunikatora, które znajdują się w pamięci telefonu, mogą zostać natychmiastowo usunięte. Wystarczy wpisać panic code.

Komunikacja w aplikacji odbywa się za pośrednictwem szyfrowania wiadomości end-to-end. Dlatego można mieć pewność, że żadne informacje nie dostaną się w ręce niepowołanych osób. UseCrypt Messenger to baza bezpieczeństwa, która skutecznie chroni prywatność i anonimowość w sieci.

#UseCrypt #UseCryptMessenger #UseCryptOpinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

70 − 60 =