Zaprośmy zwierzęta do pokoju dziecka

pokój
.

Spotkania z naszymi braćmi mniejszymi powinny poczekać do czasu, aż maluszek nabierze odporności. Wystarczy jednak zadbać o odpowiednie dodatki, aby dziecko zaczęło chłonąć miłość do futer i łusek już od swoich pierwszych dni w domu. Poduszki ze zwierzętami zatroszczą się o jego sny, zaś ciepłe światło lamp odgoni nocne strachy. A gdzie tylko spojrzy, tam będą na niego spoglądały śliczne pyszczki zdobiące ściany pokoju.

Poduszki ozdobne dla dzieci

W przypadku tworzenia wystroju dla małego miłośnika fauny, niezbędnym elementem będą poduszki ze zwierzętami, które równie dobrze sprawdzą się w łóżeczku, jako dekoracja pokoju lub urocza zabawka. Oferta sklepów jest naprawdę obfita, bowiem nie tylko możemy wybierać spośród najróżniejszych kolorów i nadruków. Oprócz tradycyjnych jaśków, mamy też poduszki ze zwierzętami o bardziej oryginalnych kształtach, z którymi maskotki będą musiały konkurować o miejsce w przytulających je, dziecięcych rączkach. A może masz swojego ukochanego psiaka? Specjalnie dla Ciebie pojawiły się na rynku firmy oferujące poduszki z nadrukiem 3D Twojego czworonoga, bądź zabawne poduszko-pluszaki wykonywane na jego podobieństwo!

Lampy do pokoju dziecięcego

Ciemności są domem dla wszelkiej maści potworów. Wychodzą one spod łóżek, otwierają sobie szafy i czając się w kątach nie pozwalają zasnąć dziecku, które krzykiem budzi swoich przemęczonych rodziców. Ale bez obaw! Na ratunek Twojemu dziecku przyjdą futrzani bohaterowie w postaci czarujących lamp! Te zawieszone u sufitu mają za zadanie rozświetlać pokój i często są zbyt silne, aby zostawiać je zapalone na całą noc, więc lepszym rozwiązaniem okażą się lampki stawiane przy łóżeczku lub nieopodal na innym mebelku. Wybierać możemy spośród leśnych zwierzaków, bajkowych koni o tęczowych grzywach, ptaszków, piesków, króliczków – z pewnością każdy rodzic znajdzie idealnego strażnika dla swojej pociechy!

Tapety dziecięce

Z pomocą odpowiednio udekorowanych ścian przemienisz pokój swojego malucha w las pełen dzikich zwierząt, zabierzesz go na safari, lub w jego pokoju dasz schronienie wesołym psom i kotom. Od jakiegoś czasu tapety zaczęły wracać do łask i w przeciwieństwie do tych dawnych, które cały czas odłaziły i często miały nieciekawe wzory, te obecne charakteryzują się wysoką jakością i idealnie nadają się do każdego wnętrza. Do dziecięcego pokoju rodzice najczęściej wybierają tapety w pastelowych barwach, ale tak naprawdę wystrój zależy tylko od Ciebie i Twojej wyobraźni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 1 =