Jak zaskoczyć męża na 30. urodziny?

ferrari
.

Jazda Ferrari to idealny prezent na urodziny dla każdego fana motoryzacji. Aby wyzwolić ogromne pokłady adrenaliny, warto podarować mu też skok na bungee. Jest to prezent, który pamięta się do końca życia. Zaskakującym podarunkiem będzie też wypad na strzelnicę, gdzie pozna tajniki strzelania z takich broni palnych, jak Glock lub karabin snajperski. W wieku 30. lat mężczyzna wchodzi w wiek dojrzały i staje się bardziej odpowiedzialny. Wielu panów boi się tego czasu i przeżywa kryzys. Warto sprawić mężowi niespodziankę, której nie zapomni do końca życia.

Jazda Ferrari – marzenie każdego fana sportowych aut

Spełnieniem marzeń niejednego mężczyzny jest Ferrari. Jazda-prezent jest idealna dla fana motoryzacji, którego fascynują sportowe samochody. W tym celu wynajmuje się tor wyścigowy, po którym można przejechać się takimi modelami, jak Ferrari F430 czy 458 Italia. Dostępne są również wersje cabrio, dzięki którym można poczuć dreszcz emocji i wiatr we włosach. Samochody tego typu osiągają 100 km/h w czasie mniej niż 4 sekundy. Każdy mężczyzna byłby zachwycony takim efektem! Jazda Ferrari to pomysłowy prezent na rocznicę ślubu lub wieczór kawalerski.

Skok na bungee – niesamowite widoki i emocje

Mężowi warto zafundować mocną dawkę emocji, dzięki czemu będzie wspominał swoje 30. urodziny do końca życia. Atrakcją, która znacznie podwyższa poziom adrenaliny, jest skok na linie. Mąż będzie miał za zadanie rzucić się w przepaść z 90 metrów. Z takich wysokości widoki są oszałamiające. Oferta miejsc do wyboru jest szeroka. Można skakać z mostów, stadionów, wież lub specjalnych wysięgników. Warto też zarejestrować swój skok na pamiątkę. Skaczący ma wtedy przymocowaną do kasku kamerkę, dzięki czemu będzie można zawsze wspominać tę niesamowitą przygodę.

Nauka strzelania ostrymi nabojami

Dobrym pomysłem na zaskakujący prezent dla męża jest również strzelnica. Wielu mężczyzn marzy o sprawdzeniu swoich umiejętności w tym typowo męskim sporcie. Warto więc odwiedzić strzelnicę, która będzie najbardziej odpowiadać potrzebom męża. Uczestnik może wybrać strzelanie z broni wojskowej (karabin maszynowy i snajperski) lub używanej często w filmach (np. sławny pistolet Glock). Dla fanów średniowiecza jest też przewidziana możliwość strzelania z łuku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

71 − = 62