Zanurz się w świat piękna i relaksu – najlepsze zabiegi spa na weekend!

spa
.

Marzysz o odpoczynku w otoczeniu natury? W takim razie zorganizuj weekendowe spa w otoczeniu natury, w pobliżu Morza Bałtyckiego, a w przede wszystkim w miejscu, które zachwyci Cię doskonałą ofertą. Dobrym przykładem jest Dolina Charlotty, dlatego przedstawimy Ci możliwości, jakie zapewnia ten resort ze spa.

Odkryj harmonię ciała i umysłu: Wybierz spa w buddyjskim stylu!

Filozofia Wschodu to doskonały sposób na relaks, a przede wszystkim na dogłębne uspokojenie i odprężenie. Dlatego spa na weekend w takim klimacie z pewnością pozwoli Ci zapomnieć o wszystkich troskach. Zamiast tego zajmiesz się przyjemnościami oraz profesjonalnymi zabiegami, które ukoją Twoją duszę, zmysły, ciało i umysł. Właśnie taki efekt zapewnia spa w klimacie indonezyjskiej wyspy Bali.

Na stronie dolinacharlotty.pl dodatkowo możesz się dowiedzieć, że w Dolinie Charlotty masz do dyspozycji aż 14 gabinetów kosmetycznych oraz pokój relaksacyjny. Wystrój i atmosfera tych pomieszczeń od razu przeniosą Cię na rajską wyspę.

Weekend w spa: Najlepsze rodzaje zabiegów czekają na Ciebie!

W Dolinie Charlotty możesz skorzystać z unikalnych programów terapeutycznych, które są oparte na starobalijskich rytuałach. Ten kompleksowy plan to świetny pomysł na weekend w spa. W tym czasie skorzystasz z masaży, łaźni parowej i wielu ciekawych zabiegów, jakie oferuje tamtejsza strefa relaksu. Sprawdź, jakie zabiegi szczególnie warto wybrać.

Rytuał Balijski całego ciała

Spodobał Ci się klimat Bali? Zatem zafunduj sobie pełen Rytuał Balijski na całe ciało, który zaczyna się od tradycyjnego powitania i kąpieli stóp z odprężającym masażem. Najważniejszym punktem jest masaż całego ciała – dzięki niemu możesz liczyć na dogłębne odprężenie. Taki rytuał trwa 55 min, a w tym czasie odnajdziesz równowagę ciała i umysłu.

Masaż balijski

Subtelne ruchy podczas wykonywania masażu balijskiego to sposób na prawdziwe ukojenie. Dlatego tak wiele osób decyduje się na tego typu zabieg podczas weekendowego spa. Maksymalne odprężenie poczujesz nie tylko dzięki wprawnym rękom masażystek, ale również z pomocą elementów akupresury, aromaterapii, refleksologii i ajurwedy.

Zabieg w łaźni parowej – Rasoul

Połączenie czterech żywiołów, czyli wody, ognia, ziemi i powietrza, to doskonały sposób na relaks podczas weekendu w spa. Dlatego chętnie wybieranym pakietem jest Rasoul, czyli zabieg w saunie parowej. W ciągu 45 minut z Twojej skóry zostanie usunięty obumarły naskórek i wzmocniona tkanka podskórna. W tym czasie sam jesteś dla siebie terapeutą, a jednocześnie możesz skorzystać z pomocy wyspecjalizowanego personelu. Dzięki temu masz pewność, że będziesz w pełni czerpać z tego wyjątkowego rytuału odprężającego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

73 − = 68