ROZŚWIETLAJĄCY RYTUAŁ UPIĘKSZAJĄCY: efektywna pielęgnacja skóry z przebarwieniami i nierównym kolorytem

kobiety
.

Efektywna pielęgnacja skóry, na której widoczne są przebawienia jest poważnym wyzwaniem. Systematyczna aplikacja na skórę produktu rozjaśniającego nie wystarczy – ważne jest wielokierunkowe działanie skoncentrowane na redukcji problemu, oparte na konkretnych składnikach kosmetyków do codziennej rutyny. Świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób zmagających się z problemem nierównego kolorytu jest stosowanie najnowszego rozświetlającego rytuału opracowanego przez markę TEOXANE. Na czym polega i co stoi za jego skutecznością?

Skóra z przebawieniami: know-how

Przebarwienia (hiperpigmentacja) to zmiany skórne wynikające z miejscowego nagromadzenia się
i nierównomiernego rozmieszczenia melaniny. Pojawiają się nagle, a ich przyczyn jest tak dużo, że często trudno wskazać tę konkretną. U jednych jest to nadmierna ekspozycja na słońce, u innych -antybiotykoterapia, czy zmiany hormonalne. I choć metod usuwania przebarwień jest coraz więcej, to należy przygotować się na to, że proces pozbywania się widocznych, nieestetycznych plam trwa długo i wymaga wiele wysiłku. Jeśli problem jest nasilony, niezbędna jest konsultacja dermatologiczna
i specjalistyczna, kosztowna kuracja. W większości przypadków wystarczy natomiast odpowiedzialne podejście do domowej pielęgnacji – przestrzeganie jej zasad i stosowanie kosmetyków
o udowodnionym działaniu.

Profesjonalna pielęgnacja domowa redukująca przebarwienia
i ujednolicająca koloryt skóry

NOWOŚĆ! Rytuał rozjaśniający opracowany przez markę TEOXANE został skonstruowany tak, by skutecznie eliminować problem przebarwień i stopniowo ujednolicać koloryt skóry.

Składają się na niego 3 specjalistyczne produkty:

 • RHA® Vit C Serum – serum rozświetlające z witaminą C w nowej, udoskonalonej wersji,
 • Nowość: Brightening Night Peel – rozjaśniający krem złuszczający na noc,
 • Nowość: UVA Shield SPF50+ – krem ochronny SPF 50+ z filtrem przeciwsłonecznym.

 

RHA® Vit C Serum

345 zł|30 ml

SERUM ROZŚWIETLAJĄCE Z WITAMINĄ C  o wysokim potencjale przeciwstarzeniowym oraz intensywnym działaniu rozświetlającym i ujędrniającym skórę.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 • RHA® – unikalna formuła kwasu hialuronowego TEOXANE
 • N-acetyloglukozamina (NAG)
 • DRC – kompleks dermorestrukturyzujący
 • Witamina C
 • Kwas pirogronowy

Rytuał rozświetlający otwiera bestseller marki TEOXANE w nowej, ulepszonej wersji – RHA® Vit C Serum – serum rozświetlające
z witaminą C. To wielozadaniowy kosmetyk, wykazujący działanie anti-ageing, który ujednolica koloryt skóry, redukuje przebarwienia i rozjaśnia, nawilża i nawadnia. Za jego skutecznością stoi unikalna formuła RHA® połączona z kompleksem DRC i kwasem pirogronowym pobudzająca skórę do regeneracji i głębokich przemian naprawczych. Dzięki synergicznemu działaniu składników aktywnych, skóra odzyskuje właściwą gęstość, staje się jędrniejsza,  gładsza, bardziej promienna i widocznie młodsza.

 

Brightening Night Peel

345 zł|40 ml

ROZJAŚNIAJĄCY KREM ZŁUSZCZAJĄCY NA NOC o intensywnym działaniu wygładzającym powierzchnię skóry, odświeżającym jej wygląd i ujednolicającym koloryt.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 • RHA® – unikalna formuła kwasu hialuronowego TEOXANE
 • 15% kwas glikolowy
 • Neutrazen™
 • Alantoina

Pierwszy etap domowej kuracji to aplikacja produktu o intensywnym działaniu wygładzającym powierzchnię skóry. Brightening Night Peel – rozjaśniający krem złuszczający na noc, w którego składzie znajduje się wysoko stężony, bo aż 15% kwas glikolowy, wspomaga naturalne procesy odnowy komórkowej –  złuszcza martwe komórki naskórka, dzięki czemu wygładza powierzchnię skóry, rozjaśnia ją i ujednolica koloryt. Unikalna formuła oparta na kwasie hialuronowym RHA® sprawia, że skóra utrzymuje optymalny poziom nawilżenia, a kompleks Neutrazen™ i alantoina działają na nią kojąco i łagodząco, w efekcie czego skóra odzyskuje naturalną równowagę i uczucie komfortu.

 

UVA SHIELD SPF50+

345 zł|30 ml

KREM OCHRONNY SPF50+ o bardzo wysokim współczynniku ochrony przeciwko promieniowaniu UVA i UVB.

Ostatnim etapem jest obowiązkowa – nie tylko w przypadku leczenia przebarwień – pielęgnacja przeciw promieniowaniu UVA i UVB. Krem ochronny UVA Shield SPF50+ to najlepsze zabezpieczenie skóry przed szkodliwym promieniowaniem. Produkt pozostawia na skórze niewidzialny film, chroniący ją również przez innymi, niszczącymi czynnikami środowiskowymi. Regularnie stosowany spowalnia proces fotostarzenia się skóry i przyczynia się do zapobiegania powstawaniu przebarwień. Jest lekki, błyskawicznie się wchłania i może być stosowany pod makijaż i ponownie aplikowany w ciągu dnia, a więc komfort jego stosowania jest wyższy niż w przypadku innych kosmetyków tego typu.

Zaufaj nauce: medyczna jakość

TEOXANE to szwajcarska marka specjalizująca się w wytwarzaniu kosmetyków i preparatów o farmaceutycznej jakości. Preparaty TEOXANE to kosmetyki i wyroby medyczne, które wyróżniają się składem i technologią produkcji w standardzie PREMIUM.

Kosmetyki TEOXANE z rabatem -20% dostępne są na oficjalnej stronie: https://teoxaneshop.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

92 − 85 =