MaMa w Kinie Praha

mama w kinie
.

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na spotkania z cyklu ”MaMa w Kinie Praha” stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka).

„MaMa w Kinie Praha” to doskonała okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Dzieci przebywają z rodzicami na sali, w której zostaje przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu udostępniamy pieluchy, kosmetyki pielęgnacyjne oraz miejsce do przewijania. Dla starszych dzieci przygotowaliśmy kącik wyposażony w gry, zabawki i kredki. Podczas trwania spotkania najmłodsi pozostają pod opieką rodziców/opiekunów.

PROGRAM CZERWIEC 2016

15 czerwca, godz. 11:00, pokaz filmu „Nasza młodsza siostra”, reż. Hirokazu Koreeda

PROJEKCJA FILMU BEZ SPOTKANIA

22 czerwca, godz. 11:00, pokaz filmu „Modelka”, reż. Mads Matthiesen

Tytuł spotkania: „Mama nie po raz pierwszy? Czyli jak nie zapomnieć o swoich potrzebach przy kolejnym dziecku – w ciąży, porodzie i połogu.” Podczas spotkania skupimy się na kobiecie – nowych wyzwaniach i potrzebach, jakie towarzyszą kolejnej ciąży. Często zapominamy, że każde kolejne dziecko to nasze „PIERWSZE” kolejne dziecko. Nie wolno bagatelizować wysiłku, jaki trzeba włożyć w opiekę nad powiększoną rodziną. Okres połogu powinien być okresem harmonijnego powracania do formy, a nie borykania się z nowymi obowiązkami. Jak tego dokonać? Tego dowiemy się na spotkaniu!

Spotkanie poprowadzi doula Małgorzata Skalska – inicjatorka autorskiego projektu edukacyjnego, pt. SALON KOBIET, prywatnie mama dwójki dzieci. www.facebook.com/salonkobiet.edu/

29 czerwca, godz. 14:00, pokaz filmu „Opiekun”, reż. Michel Franco

PROJEKCJA FILMU BEZ SPOTKANIA

W trakcie spotkania zabawy z dziećmi przeprowadzą nauczycielki z Przedszkola Niepublicznego Agatka.

 Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu

”MaMa w Kinie Praha”!

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 58 = 64