Skuteczne odchudzanie z herbatką Slim Herbal System

odchudzanie
.

Nowy suplement diety, powstały wyłącznie na bazie naturalnych składników, który przynosi efekty w odchudzaniu! Taka właśnie jest herbatka odchudzająca Slim Herbal System, której receptura została opracowana przez specjalistów z Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych. Jej skuteczność zapewnia nie tylko starannie dobrany skład, ale również trzy etapy stosowania.

Czym jest Slim Herbal System?

Kupując Slim Herbal System otrzymujemy zestaw sześciu herbatek odchudzających (w każdym po 25 saszetek), które należy pić według wskazań, o różnych porach dnia. Receptura została tak przemyślana, aby w cyklu godzinowym odpowiednio oczyszczać i pobudzać organizm, regulując procesy trawienne i spalając tłuszcz.

Skład każdego zestawu różni się od siebie. Znajdziemy w nim m.in. takie składniki jak na przykład owoc czerwonej porzeczki, liść babki lancetowej, korzeń mniszka, yerba mate, owoc głogu, liść pokrzywy i wiele innych.

Na czym polegają etapy picia herbatki Slim Herbal System?

Picie herbatki zaczynamy od etapu porannego, pomiędzy godziną 8.00 a 10.00, po zjedzeniu śniadania. Herbatka ma za zadanie oczyścić nasz organizm z toksyn. Kolejna faza to herbatka wypita w godzinach od 10.00 do 12.00, po drugim śniadaniu. Pobudza i dodaje nam energii. Następnie czeka nas etap popołudniowy.

Kolejną herbatkę wypijamy pomiędzy godziną 12.00 a 14.00, jej skład poprawia metabolizm i usuwa nadmiar wody z organizmu.  Następna porcja, którą należy wypić po obiedzie, pomiędzy godziną 14.00 a 16.00, zmniejsza wchłanianie tłuszczu i przyspiesza jego spalanie.

Ostatni, wieczorny etap, zaczynamy herbatką wypitą pomiędzy godziną 16.00 a 18.00, która zmniejsza nasze łaknienie i ilość wchłanianych węglowodanów. Ostatni napar należy wypić przed kolacją, pomiędzy godziną 18.00 a 21.00. Jej skład, w którym znajdziemy m.in. liść melasy, pomaga się zrelaksować, stabilizuje poziom cukru i redukuje stres.

Każdą saszetkę herbaty należy zalać wrzątkiem i parzyć dziesięć minut.

Szczegółowe informacje na temat składu i parzenia herbatki odchudzającej Slim Herbal System można znaleźć na stronie www.slim-system.pl.

3 komentarze


  1. Bardzo skuteczne herbatki. Stosować zaczęłam miesiąc temu i mogę powiedzieć, że plan udało się zrealizować – spadło prawie 10 kilo. Cieszę się, że organizm dobrze reagował na dietę, nie było jakiś większych kryzysów, czy problemów ze zdrowiem. Herbatki są dobrze skomponowane, razem działają bardzo całościowo na organizm.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 2 =